Mpo/καθαριστής οπτικών ινών συνδετήρων Mtp, ένας - χτυπήστε τα καθαρίζοντας εργαλεία οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong Cina
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP καθαριστής συνδετήρων
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1-10
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000/εβδομάδα

Λεπτομερής ενημέρωση

Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: ΜΕ
Αριθμός Μοντέλου:: καθαριστής mpo Εμπορικό σήμα ινών:: DYS/OEM
Συνδετήρας ινών:: MPO/MTP Certifaction:: ISO9001, ROHS

Περιγραφή προϊόντων

Μπλε ένα - χτυπήστε τον καθαριστή ινών, Mpo/καθαριστής οπτικών ινών συνδετήρων Mtp

 

 

 

 

Ο καθαριστής MPO είναι μια υψηλής απόδοσης συσκευή που σχεδιάζεται για τον καθαρισμό ferrule τα τέλη τουπροσώπων των συνδετήρων MPO & MTP. Οικονομικώς αποδοτικό εργαλείο για τα τέλη τουπρόσωπα ινών χωρίς τη χρήση του οινοπνεύματος. Κερδίζει χρόνο με αποτελεσματικά να καθαρίσει και τις 12 ίνες αμέσως. Ο καθαριστής συνδετήρων MPO σχεδιάζεται για να καθαρίσει και τις εκτεθειμένες άκρες και τους συνδετήρες αλτών στους προσαρμοστές.
 


Χαρακτηριστικό γνώρισμα

1. Αποτελεσματικός στο ποικίλο μολύνει συμπεριλαμβανομένης της σκόνης και των πετρελαίων.
2. Δυνατότητα Intermate με focis-5 (MPO).
3. Ικανός ferrules με ή χωρίς καρφίτσες οδηγών.
4. Ικανός ferrules MPO μέσα ή έξω από σε έναν προσαρμοστή MPO.
5. Το στενό σχέδιο φθάνει στους στενά χωρισμένους κατά διαστήματα προσαρμοστές MPO.
6. Εύκολη ένας-λειτουργία.
7. Μέχρι 600 καθαρισμοί.

 


Εφαρμογές

1. Καθαροί πολλαπλού τρόπου και single-mode (ψαρευμένοι) συνδετήρες MPO.
2. Καθαροί συνδετήρες MPO στον προσαρμοστή.
3. Καθαρίστε εκτεθειμένα ferrules MPO.
4. Μεγάλη προσθήκη στον καθαρισμό των εξαρτήσεων.
 
Συμβατός
Συνδετήρες
Συνδετήρες MPO
Συνδετήρες MTP
Συμβατός
Πρόσωπο τελών
Επίπεδος ή/και 8 βαθμός
και με την καρφίτσα οδηγών και με καμία καρφίτσα
Από τις χρήσεις 600 φορές

Mpo/καθαριστής οπτικών ινών συνδετήρων Mtp, ένας - χτυπήστε τα καθαρίζοντας εργαλεία οπτικών ινώνMpo/καθαριστής οπτικών ινών συνδετήρων Mtp, ένας - χτυπήστε τα καθαρίζοντας εργαλεία οπτικών ινών

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.