SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταMPO/MTP

MPO σε MPO 48 συνελεύσεις καλωδίων μικροϋπολογιστών κορμών πυρήνων

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    MPO σε MPO 48 συνελεύσεις καλωδίων μικροϋπολογιστών κορμών πυρήνων

    Κίνα MPO σε MPO 48 συνελεύσεις καλωδίων μικροϋπολογιστών κορμών πυρήνων προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Πυρήνας MPO 48

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1-10
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM
    Αριθμός Μοντέλου:: MPO/MTP Τύπος ινών:: OM3
    Certifaction:: ISO9001, ROHS Συνδετήρας-τύπος:: Υψηλή συνδετικότητα MPO, συνδετήρας μποτών uni lc
    Απώλεια εισαγωγής:: ≤ 0.5dB OM3/≤ 0.6dB SM OS2

    MPO σε MPO 48 συνελεύσεις καλωδίων μικροϋπολογιστών κορμών πυρήνων

     

     

     

    Η συνέλευση καλωδίων μικροϋπολογιστών κορμών MTP/MPO διευκολύνει τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας, στα κέντρα στοιχείων και άλλα πλούσια σε ίνες περιβάλλοντα, που μειώνουν την εγκατάσταση δικτύων ή το χρόνο και το κόστος επανασχηματισμού. Χρησιμοποιούνται για να διασυνδέσουν τις ενότητες, επιτροπές ή δυναμωμένο MTP/MPO Fanouts, που εκτείνεται MDA, ΕΊΧΕ και ζώνες της EDA.

     

    MTP/MPO οι συνελεύσεις κορμών προσφέρονται στους περισσότερους τύπους ινών ως τυποποιημένες 12 έως 144 εκδόσεις πυρήνων χρησιμοποιώντας μια συμπαγή και τραχιά microcable δομή. Τα συμπαγή καλώδια βελτιστοποιούν cable-way τη χρήση και βελτιώνουν τη ροή αέρος.

     

    MTP/MPO οι κορμοί χτίζονται με τα υψηλότερα ποιοτικά τμήματα. Οι τυποποιημένες εκδόσεις ελίτ απώλειας MTP/MPO επίσης χαμηλές προσφέρονται χαρακτηρίζοντας τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για την απαίτηση των δικτύων υψηλής ταχύτητας όπου οι προϋπολογισμοί δύναμης είναι κρίσιμοι.

     

    MPO σε MPO 48 συνελεύσεις καλωδίων μικροϋπολογιστών κορμών πυρήνων

     

     

    Οφέλη

    MTP/MPO τα τμήματα διεπαφών MTP/MPO χαρακτηρίζουν τις ανώτερες οπτικές και μηχανικές ιδιότητες

     

    Η βελτιστοποιημένη χαμηλή απώλεια MTP/MPO Elite® απόδοσης, οι διακριτικοί συνδετήρες ασφαλίστρου και η ίνα OM4 βεβαιώνουν τις χαμηλές απώλειες εισαγωγής και τις ποινικές ρήτρες δύναμης στο σφιχτό προϋπολογισμό δύναμης, περιβάλλον δικτύων υψηλής ταχύτητας

     

    Ο υψηλός - πυκνότητα - με πολλές ίνες συνδετήρας και η συμπαγής διάσταση του δυναμωμένου διαστήματος ευκολίας καλωδίων μικροϋπολογιστών στα δαπανηρά στοιχεία κεντροθετούν τα περιβάλλοντα

     

    Το γρήγορο εργοστάσιο επέκτασης ολοκλήρωσε το μορφωματικό σύστημα κερδίζει χρόνο εγκαταστάσεων και επανασχηματισμού κατά τη διάρκεια των κινήσεων, προσθέτει και αλλάζει

     

    Η αξιοπιστία 100% εξέτασε το συνδυασμό υψηλού - τα ποιοτικά τμήματα και ο ποιοτικός έλεγχος κατασκευής εγγυώνται το προϊόν στα υψηλότερα πρότυπα

     

    Το πρωτόκολλο υψηλής ταχύτητας ανάδυσης απόδειξης δικτύων επόμενης γενιάς πρόκειται να χρησιμοποιήσει τη διεπαφή MTP/MPO η υποδομή τηλεγράφησής που σας παραμένει αμετάβλητη

     

    Παρακαλώ αναφερθείτε στα δελτία προδιαγραφών ινών για OM1, OM2, OM3,

     

    OM4, OS1/2 (ITU-Τ G.652) ΚΑΙ ITU-Τ G.657A1

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)