SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Προσαρμοστής Aqua οπτικών ινών keyUp-KeyDown προσαρμοστών MTP με την υψηλή ακρίβεια μεγέθους φλαντζών

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Προσαρμοστής Aqua οπτικών ινών keyUp-KeyDown προσαρμοστών MTP με την υψηλή ακρίβεια μεγέθους φλαντζών

    Κίνα Προσαρμοστής Aqua οπτικών ινών keyUp-KeyDown προσαρμοστών MTP με την υψηλή ακρίβεια μεγέθους φλαντζών προμηθευτής
    Προσαρμοστής Aqua οπτικών ινών keyUp-KeyDown προσαρμοστών MTP με την υψηλή ακρίβεια μεγέθους φλαντζών προμηθευτής Προσαρμοστής Aqua οπτικών ινών keyUp-KeyDown προσαρμοστών MTP με την υψηλή ακρίβεια μεγέθους φλαντζών προμηθευτής Προσαρμοστής Aqua οπτικών ινών keyUp-KeyDown προσαρμοστών MTP με την υψηλή ακρίβεια μεγέθους φλαντζών προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Προσαρμοστής MTP

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: 1 USD
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    Προσαρμοστής MTP, keyUp-KeyDown, Aqua, με τη φλάντζα

     

    Αρχικός αμερικανικός Conec MTP προσαρμοστής προϊόντων DYS-ινών

    Ο προσαρμοστής MTP είναι γρήγορη σύνδεση μέχρι και 72 οπτικές ίνες. Η ακεραιότητα σύνδεσης παρέχεται από τους σύρτες προσαρμοστών που κλειδώνονται στη θέση από έναν συμπιεζόμενο δί ελατηρίου γλιστρώντας μηχανισμό στο βούλωμα συνδετήρων MTP. Η ευθυγράμμιση ακρίβειας επιτυγχάνεται με τις κατοχυρωμένες με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας καρφίτσες οδηγών συνδετήρων MTP που συνδυάζονται με τις στενά ελεγχόμενες τρύπες καρφιτσών οδηγών ferrules αμερικανικής Conec ΑΜ. Ο πολυάριθμος ενιαίος λιμένας και οι διαμορφώσεις είναι διαθέσιμος για να ικανοποιήσει ποικίλες εφαρμογές. Οι προσαρμοστές αμερικανικού Conec MTP είναι πλήρως υποχωρητικοί με τα πρότυπα 61754-7 IEC και τη TIA 604-5 – δακτυλογραφήστε MPO.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    * Το ενός κομματιού σχέδιο προσαρμοστών μεγιστοποιεί τη δύναμη συζεύξεων ελαχιστοποιώντας την παραγωγή συντριμμιών

    * Όλοι οι προσαρμοστές συμβατοί με τους συνδετήρες και τον τυποποιημένο βαθμό συνδετήρες ελίτ MTP εμπορικών σημάτων MTP®

    * Διαθέσιμος στο Μαύρο, aqua

    * Παρεχόμενος καθένα ένα ή δύο θερμοπλαστικά μη-συντρίμμια που παράγουν τα βουλώματα σκόνης

    * Συμβατό σύστημα με όλους τους αμερικανικούς Conec MTP συνδετήρες στις αριθμήσεις ινών που κυμαίνονται από 4 έως 72

    * Βέλτιστη χονδροειδής ευθυγράμμιση για να ελαχιστοποιήσει την καρφίτσα ferrule στην παραγωγή συντριμμιών

     

    Εφαρμογές & σχετικά πρότυπα 

    *Array τηλεγράφηση κορμών

    *Array ίνα στις ενιαίες κασέτες ινών

    *High πρόσβαση ακρών καρτών πυκνότητας ινών

    *Optical συνδέσεις μετατροπής interframe

    *Meets πρότυπα 61754-7 IEC

    *Meets τύπος 604-5 MPO TIA/EIA

    η τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ

    *Parallel οπτική

     

    Γιατί μας επιλέξτε:

    1.Competitive τιμή
    2. Γρήγορη παράδοση
    3.Free δείγμα παρεχόμενο
    4.Longtime εξουσιοδότηση
    5.Reliable ποιότητα, υπηρεσία cOem διαθέσιμη
    6. Επαγγελματικές προϊόν και τεχνική υποστήριξη
    7.Prompt απάντηση για οποιαδήποτε ερώτηση ή έρευνα
    8. προστιθεμένης αξίας υπηρεσία: εκτός από τα καλά προϊόντα, μπορούμε να παρέχουμε τις καλές υπηρεσίες στη λογιστική και άλλη βοήθεια που μπορεί να χρειαστείτε

     

    Προσαρμοστής Aqua οπτικών ινών keyUp-KeyDown προσαρμοστών MTP με την υψηλή ακρίβεια μεγέθους φλαντζώνΣυσκευασία & παράδοση

    Λεπτομέρειες συσκευασίας:

    Μεμονωμένη συσκευασία

    Λεπτομέρεια παράδοσης: 3 ημέρες

    Γρήγορες λεπτομέρειες

    • Θέση προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
    • Εμπορικό σήμα: ΗΠΑ Conec
    • Πρότυπος αριθμός: MTP
    • Πρότυπο όνομα: Προσαρμοστής MTP
    • Εμπορικό σήμα: ΗΠΑ Conec
    • Αριθμήσεις ινών: 4 έως 72
    • Διαθέσιμο χρώμα: Ο Μαύρος, Aqua
    • Πρότυπα: Ανταποκρίνεται στα πρότυπα 61754-7 IEC, συναντά τον τύπο 604-5 MPO TIA/EIA

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)