Πολλαπλού τρόπου διπλή επιστροφής απώλεια Lc ST 60dB σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας για τα συστήματα CATV

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: Lc-ST
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union ή Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Λεπτομερής ενημέρωση

Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM
Αριθμός Μοντέλου:: Lc-ST Certifaction:: ISO9001, ROHS
Επιστροφής απώλεια:: 60dB Απώλεια εισαγωγής:: λιγότερο 0.2dB

Περιγραφή προϊόντων

Πολλαπλού τρόπου διπλό σκοινί lc ST μπαλωμάτων οπτικής ίνας για τα συστήματα CATV

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες: 

  • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
  • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
  • Πρότυπος αριθμός: Lc-ST
  • Σακάκι: LSZH
  • Απώλεια εισαγωγής: λιγότερο 0.2dB
  • Επιστροφής απώλεια: 60dB
  • Certifaction: ISO9001, ROHS

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

1. Τιμή-ανταγωνιστικός

2. Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL

3. Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος

4. Επιλογές ινών: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda

5. Επιλογές συνδετήρων: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP

6. Επιλογές στίλβωσης: PC/UPC/APC

7. Συνδετήρας χαρακτηριστικών γνωρισμάτων με κεραμικά Ferrules

 


Εφαρμογές:
 
1. Δίκτυο πρόσβασης
 
2. Telecom/CATV συστήματα
 
3. FTTX/FTTH/FTTA
 
 
Προδιαγραφές:
 

Παράμετροι

Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών

Τύπος ινών

SM (G.652/G.657A)

ΚΚ (OM1/OM2/OM3)

Υλικά σακακιών

LSZH/OFNR/PVC

Τύπος συνδετήρων

SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000

Ferrule υλικά

Κεραμικός

Εξεταστικά μήκη κύματος

1310±30/1550±30nm

850±30/1300±30nm

Εισαγωγή Losss (DB)
TIA/EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)

≤ 0.3dB
(PC/UPC)

Επιστροφής απώλεια (DB)
TIA/EIA-455-107

≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)

≥35dB (PC/UPC)

Ανταλλαξιμότητα

≤ 0.2dB

Συνελεύσεις καλωδίων

Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out Patchcord

Λειτουργούσα θερμοκρασία (° Γ)

-10~ + 70

Θερμοκρασία αποθήκευσης (° Γ)

-40 ~ +85

Συσκευασία

1unit/bag

 


 
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:


DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.