Πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTX, Fan-out δεσμών FC πλεξίδα

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: FC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union ή Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Λεπτομερής ενημέρωση

Θέση προέλευσης: : Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM
Αριθμός Μοντέλου:: FC Απώλεια Inserion:: <0>
Επιστροφής απώλεια:: >45db Certifaction:: ISO9001, ROHS

Περιγραφή προϊόντων

Πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTX, Fan-out δεσμών FC πλεξίδα

 

 

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

Πρότυπος αριθμός: FC

Τύπος ινών: Πολλαπλού τρόπου

Απώλεια Inserion: <0>

Επιστροφής απώλεια: >45db

Τύπος συνδετήρων: Πλεξίδα/Patchcord καλωδίων κορδελλών ινών LC/FC/ST/SC/MU 12

Απώλεια εισαγωγής: PC≤0.20dB UPC≤0.20dB APC≤0.30dB

 

Fan-out SC/APC δεσμών λεπτομέρεια:

 

Αποτελείται από καλώδιο 12 το διαφορετικό χρωμάτων. Χρώμα στο μπλε, το πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος, ιώδης, ρόδινος και Aquar στροφών.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

  • Τιμή-ανταγωνιστικός
  • Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL
  • Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος
  • Επιλογές ινών: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda
  • Επιλογές συνδετήρων: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
  • Επιλογές στίλβωσης: PC/UPC/APC
  • Συνδετήρας χαρακτηριστικών γνωρισμάτων με κεραμικά Ferrules

 

Εφαρμογές

  • Δίκτυο πρόσβασης
  • Telecom/CATV συστήματα
  • FTTx

 

Παράμετροι Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
Τύπος ινών SM (G.652/G.657A) ΚΚ (OM1/OM2/OM3)
Υλικά σακακιών LSZH/OFNR/PVC
Τύπος συνδετήρων SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000
Ferrule υλικά Κεραμικός
Εξεταστικά μήκη κύματος 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Εισαγωγή Losss (DB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB
(PC/UPC)
Επιστροφής απώλεια (DB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (PC/UPC)
Ανταλλαξιμότητα ≤ 0.2dB
Συνελεύσεις καλωδίων Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out Patchcord
Λειτουργούσα θερμοκρασία (° Γ) -10~ + 70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (° Γ) -40 ~ +85
Συσκευασία 1unit/bag
*All οι τιμές που διευκρινίζονται είναι με τους συνδετήρες.

 

Πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTX, Fan-out δεσμών FC πλεξίδα

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.