SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία

Είμαι Online Chat Now
Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία

Κίνα NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία προμηθευτής
NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία προμηθευτής NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία προμηθευτής NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: NSN-NSN, NSN-LC
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS/OEM
Αριθμό μοντέλου: NSN - NSN Τύπος Fiber: SM 9/125, ΚΚ 50/125, ΚΚ 62.5/125
Αρίθμηση ινών: Αμφίδρομη λειτουργία Σακάκι καλωδίων: PVC, lszh
Καλώδιο διαμέτρου: 7.0mm Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB
επιστροφή απώλεια: ≥50dB Certifaction: ISO9001, ROHS

 

NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία

 

 

1.Feature:NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία

     1>FTTA, σταθμός βάσης WiMax, υπαίθρια εφαρμογή CATV

     2>Optional διάμετρος: 4.8mm, 7.0mm ή προσαρμοσμένος

     3>Optional σακάκι: LSZH, PE, PU., θωρακισμένο ή μη θωρακισμένο

     4>IP67 αδιάβροχη προστασία

                                           

   

 

NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία

 

 

 

      2. Σχεδιασμός:  

        NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία     NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία

                        NSN NSN μποτών (για το καλώδιο 7.0mm) μπότα (για την μπότα 4.8mm)

 

 NSN οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών με IP67 στεγανοποιούν την προστασία

3. Απόδοση συνελεύσεων:

 

Στοιχείο

Στοιχεία

Απώλεια εισαγωγής

≤0.2dB

Επιστροφής απώλεια

SM/UPC≥55dB, SM/APC≥65dB, MM≥35dB

Μηχανική ζωή

500cycles

Θερμοκρασία εργασίας

-40°C~+70°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40°C~+70°C

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-10°C~+50°C

Επίπεδο προστασίας

IP67

Εκτατά στοιχεία

Εκτατός μεταξύ της σύνδεσης και της ίνας cable≥100N

Επικύρωση

Συναντηθείτε με RoHS

 

 

   4. Προδιαγραφή καλωδίων:

Στοιχείο

Στοιχεία

ίνα

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Μέλος έντασης

Aramid Kevlar, θωρακισμένος σωλήνας

Μέγιστη μείωση

SM: ≤0.34dB/km σε 1310nm, ≤0.20dB/km σε 1550nm

ΚΚ: ≤0.60dB/km σε 1300nm, ≤2.3dB/km σε 850nm

Εκτατή αντίσταση (βραχυπρόθεσμη)

500N (καμία θραύση)

Αντίσταση συντριβής (βραχυπρόθεσμη/μακροπρόθεσμη)

1000N/100mm

να φλέγω την καθυστέρηση

IEC 60332-3

Θερμοκρασία

-40~+70°C

Uvioresistant

ΠΕΡΑΣΜΑ

Επικύρωση

Συναντηθείτε με RoHS &UL

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

Τηλ.:: +8613590228527

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)