SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

Odva-FTTA ο υπαίθριος υλικός Μαύρος καλωδίων PE PVC LSZH συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Odva-FTTA ο υπαίθριος υλικός Μαύρος καλωδίων PE PVC LSZH συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών

    Κίνα Odva-FTTA ο υπαίθριος υλικός Μαύρος καλωδίων PE PVC LSZH συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών προμηθευτής
    Odva-FTTA ο υπαίθριος υλικός Μαύρος καλωδίων PE PVC LSZH συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών προμηθευτής Odva-FTTA ο υπαίθριος υλικός Μαύρος καλωδίων PE PVC LSZH συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: ODVA
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: οπτικής ίνας υποδοχές μοντέλο: ODVA
    Απώλεια Inserion: <0> επιστροφή απώλεια: >45db
    Certifaction: ISO9001, ROHS

    Odva-FTTA υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες

    • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
    • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
    • Πρότυπος αριθμός: ODVA
    • Απώλεια Inserion: <0>
    • Επιστροφής απώλεια: SM/UPC≥50dB, SM/APC≥60dB, MM≥35dB
    • Μέγεθος σακακιών καλωδίων: 7.0mm, 4.8mm
    • Χρώμα καλωδίων: Μαύρος
    • Υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, PE
    • Μηχανική ζωή: 500cycles
    • Θερμοκρασία εργασίας: -40°C~+70°C
    • Επίπεδο προστασίας: IP67
    • Εκτατός: ≥100N


     

    Περιγραφή

     

    ΣΤΟΙΧΕΙΟ Περιγραφή Q'TY
    1 2Core εσωτερικό/υπαίθριο καλώδιο ινών 1 PC
    2 Ξεσπήστε εξαρτήσεις 2 PC
    3 θωρακισμένος σωλήνας 3.0mm 4 PC
    4 LC μπότα 4 PC
    5 LC διπλοί συνδετήρες 2 PC
    6 Διπλό μπλε συνδετήρων LC/UPC SM 2 PC

     

    Δομή καλωδίων

     

    Type1: LSZH+Kevlar+2×Tight απομονωτής (4.8mm/7.0mm)

    Type2: LSZH+Armoured+Kevlar+2×2.0mm καλώδιο (7.0mm)

    Type3: PE+Armoured+Kevlar+2×2.0mm καλώδιο (7.0mm)

    Type4: LSZH+Armoured+Kevlar+2×0.9mm καλώδιο (4.8mm ή 7.0mm)

    Type5: PE+Armoured+Kevlar+2×0.9mm καλώδιο (4.8mm ή 7.0mm)

    Type6: Καλώδιο +2×2.0mmTube LSZH+ Kevlar+2×2.0mm (7.0mm)

    Type5: PE+Armoured+Kevlar+2×2.0mm καλώδιο (7.0mm)

     

    Odva-FTTA ο υπαίθριος υλικός Μαύρος καλωδίων PE PVC LSZH συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
     
    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)