SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

Θωρακισμένες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών ODVA/LC με το σακάκι 7.0mm/4.8mm

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Θωρακισμένες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών ODVA/LC με το σακάκι 7.0mm/4.8mm

    Κίνα Θωρακισμένες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών ODVA/LC με το σακάκι 7.0mm/4.8mm προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: ODVA

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
    Τιμή: Negotialtion
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Προσαρμοσμένη
    Χρόνος παράδοσης: 2-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM Μέγεθος σακακιών καλωδίων:: 7.0mm, 4.8mm
    Χρώμα καλωδίων:: μαύρος Απώλεια Inserion:: <0>
    Επιστροφής απώλεια:: SM/UPC≥50dB, SM/APC≥60dB, MM≥35dB Επίπεδο προστασίας:: IP67

    Odva-FTTA υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο συνελεύσεων LC καλωδίων οπτικών ινών
     

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:

    • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
    • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
    • Πρότυπος αριθμός: LC
    • Τύπος συνδετήρων: ODVA/LC
    • Απώλεια Inserion: <0>
    • Επιστροφής απώλεια: SM/UPC≥50dB, SM/APC≥60dB, MM≥35dB
    • Μέγεθος σακακιών καλωδίων: 7.0mm, 4.8mm
    • Χρώμα καλωδίων: Μαύρος
    • Υλικό καλωδίων: PVC, LSZH, PE
    • Μηχανική ζωή: 500cycles
    • Θερμοκρασία εργασίας: -40°C~+70°C
    • Επίπεδο προστασίας: IP67
    • Εκτατός: ≥100N

     

     

    Περιγραφή:
     

    ΣΤΟΙΧΕΙΟ

    Περιγραφή

    Q'TY

    1

    2Core εσωτερικό/υπαίθριο καλώδιο ινών

    1 PC

    2

    Ξεσπήστε εξαρτήσεις

    2 PC

    3

    θωρακισμένος σωλήνας 3.0mm

    4 PC

    4

    LC μπότα

    4 PC

    5

    LC διπλοί συνδετήρες

    2 PC

    6

    Διπλό μπλε συνδετήρων LC/UPC SM

    2 PC

     

    Θωρακισμένες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών ODVA/LC με το σακάκι 7.0mm/4.8mm

    Δομή καλωδίων 
     
    Type1: LSZH+Kevlar+2×Tight απομονωτής (4.8mm/7.0mm)
    Type2: LSZH+Armoured+Kevlar+2×2.0mm καλώδιο (7.0mm)
    Type3: PE+Armoured+Kevlar+2×2.0mm καλώδιο (7.0mm)
    Type4: LSZH+Armoured+Kevlar+2×0.9mm καλώδιο (4.8mm ή 7.0mm)
    Type5: PE+Armoured+Kevlar+2×0.9mm καλώδιο (4.8mm ή 7.0mm)
    Type6: Καλώδιο +2×2.0mmTube LSZH+ Kevlar+2×2.0mm (7.0mm)
    Type5: PE+Armoured+Kevlar+2×2.0mm καλώδιο (7.0mm)
     
     
     
    Περίπου εμείς:
     

    Η τεχνολογία οπτικών ινών Shenzhen DYS είναι κύρια επιχείρηση στην ανάπτυξη και την κατασκευή των προηγμένων προϊόντων οπτικών ινών, κυρίως εσωτερικό και υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών προσφοράς, αδιάβροχος άλτης CPRI, άλτης MPO/MTP, τυποποιημένος άλτης οπτικών ινών και θραύστης PLC. DYS κερδίζουν τον τιμητικό τίτλο της εθνικής επιχείρησης υψηλής τεχνολογίας από Shenzhen την κυβέρνηση το 2014.

     

    Τα πιό προηγμένα εισαγόμενα γυαλίζοντας όργανα εξοπλισμού και δοκιμής επιτρέπουν τα προϊόντα μας έχουν την έξοχη ποιότητα, όπως η γυαλίζοντας μηχανή Senko, το παρεμβαλλόμετρο, η αυτόματα καθαρίζοντας μηχανή και OTDR, JGR και ούτω καθεξής.

     

    Με τα έτη εμπειρίας στη βιομηχανία οπτικών ινών, το εργοστάσιό μας είναι πλήρως εξοπλισμένο άνω των 3500 τετραγωνικών μέτρων και περισσότερων από 18 γραμμών παραγωγής μη σκόνης. Περίπου 200 καλά εκπαιδευμένοι προσωπικό και μηχανικοί συμβάλλουν στα υπερήφανα προϊόντα μας. Έχουμε 4 γραμμές παραγωγής για το καλώδιο οπτικών ινών, 2 γραμμές συνελεύσεων αλτών υψηλών προτύπων MPO/MTP, 8 γραμμές παραγωγής για τον τυποποιημένο άλτη και 4 γραμμές παραγωγής θραυστών PLC.

     

     

    Τα όλα οπτικά προϊόντα μας είναι RoHS υποχωρητικό και αποκτηθείσα ISO9001, πιστοποίηση DYS επίσης ISO14001. Υψηλός μας - τα ποιοτικά προϊόντα και η σημαντική υπηρεσία κερδίζουν τον πελάτη από όλο τον κόσμο, η οπτική ίνα DYS κοιτάζει προς τα εμπρός για να συνεργαστεί με σας.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)