OM3 24 ίνα οπτικό Loopback MPO/MTP για τις τηλεπικοινωνίες/τα συστήματα CATV

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP Loopback
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Λεπτομερής ενημέρωση

Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM
Αριθμός Μοντέλου:: MTP OM3 Τύπος συνδετήρων:: MTP
Αρίθμηση ινών συνδετήρων:: 12, 24 Χρώμα κατοικίας:: SM (τυποποιημένος πράσινος, ελίτ κίτρινη) ΚΚ (τυποποιημένο μπεζ, aqua ελίτ)
Απώλεια εισαγωγής:: <0> Εμπορικό σήμα ινών:: Corning, OFS, YOFC

Περιγραφή προϊόντων

OM3 24 ίνα οπτικό MTP Loopback

Σε απάντηση στην απαίτηση για την οπτική δοκιμή των εφαρμογών 40GbE και 100GbE, DYS έχει απελευθερώσει την ίνα 24
 

MPO/MTP οπτικό loopback.

Η συσκευή είναι διαθέσιμη στον ενιαίο τρόπο (κίτρινο) ή τις πολλαπλού τρόπου εκδόσεις (aqua) και ενσωματώνει ένα κοχύλι άκαμπτης, εξαιρετικής ποιότητας για την προστασία fiver και τη διάρκεια. Χαρακτηριστικά χρησιμοποιημένη για τις διαδικασίες δοκιμής και μέτρησης στα περιβάλλοντα εργαστηρίων και κατασκευής, η συσκευή είναι ιδανική για ένα πλήθος εφαρμογών απαιτεί το σήμα που περιτυλίγεται σε έναν τύπο MPO/MTP.


Η ίνα DYS 24 loopbacks είναι εύκολα εξατομικεύσιμη με διευκρινισμένα τις πελάτης pinout διαμορφώσεις και τα επίπεδα μείωσης (0dB σε 20dB). Η τυποποιημένοι διαμόρφωση και pinout ο πίνακας παρουσιάζονται κατωτέρω.

 

Εφαρμογές
• οπτική δοκιμή 100GbE CFP/CXP
• Έρευνα και ανάπτυξη
• Δοκιμή κατασκευής
• Ανίχνευση μηχανικών βλαβών
• Ποιοτικός έλεγχος
• Κατάρτιση

OM3 24 ίνα οπτικό Loopback MPO/MTP για τις τηλεπικοινωνίες/τα συστήματα CATV

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

– ΚΑΠ σκόνης για την ασφαλή αποθήκευση
– Ευπροσδιόριστα επίπεδα μείωσης από 0dB σε 20dB
– Τραχύ σχέδιο της Shell

 

Οφέλη

Ακριβής οπτική απόδοση

Εύκολες εισαγωγή και εξαγωγή

Εύκολος προσδιορισμός μερών

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.