υπαίθριο σκοινί IP68 MPO LC μπαλωμάτων με το εξέλικτρο καλωδίων οπτικών ινών μετάλλων

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: Ίνα OM4 MPO 24
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union ή Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Λεπτομερής ενημέρωση

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS/OEM
Αριθμό μοντέλου: Ίνα OM4 MPO 24 Καλώδιο διαμέτρου: 7.0mm
Αρίθμηση ινών: 12, 24 Απώλεια εισαγωγής: λιγότερο από 0.35dB
υλικό εξελίκτρων: Μετάλλων Συσκευασία: εξέλικτρο οπτικών ινών καλωδίων
Δοκιμή γεωμετρίας περασμάτων ή τώρα: 100% που περνούν

Περιγραφή προϊόντων

Οι συνελεύσεις καλωδίων κορδελλών και κορμών DYS/MPO/MTP mulitcore διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλο υψηλό περιβάλλον ινών, που μειώνει το δίκτυο στο stallation ή το χρόνο και το κόστος επανασχηματισμού.

 

MTP/MPO χρησιμοποιείται για να διασυνδέσει τις κασέτες, επιτροπές, ή ο ανεμιστήρας outs, αυτό πρόσφερε στην ίνα typs σε χρησιμοποίηση εκδόσεων πυρήνων προτύπων 8, 12, 24, ή 48 συμπαγή και τραχιά microcables structre. Το συμπαγές καλώδιο βελτιστοποιεί cableway τη χρήση και βελτιώνει τη ροή αέρος.

 

 

Αυτό το καλώδιο MPO/MTP είναι κατασκευή με τα υψηλότερα ποιοτικά τμήματα, οι χαμηλές εκδόσεις ελίτ απώλειας προσφέρονται, χαρακτηρίζοντας τη χαμηλή εισαγωγή loww για την απαίτηση των δικτύων υψηλής ταχύτητας όπου οι προϋπολογισμοί δύναμης είναι κρίσιμοι.

 

 

Εφαρμογή

Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

Δίκτυο πρόσβασης οπτικών συστημάτων

Κανάλι ινών δικτύωσης χώρου αποθήκευσης

Αρχιτεκτονικές υψηλής πυκνότητας

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και οφέλη

Συνδετήρες Ulitize MPO/MTP

Γρήγορη επέκταση

Εργοστάσιο που ολοκληρώνεται

100% δοκιμή

Καλώδιο υψηλής πυκνότητας

Βελτιστοποιημένη απόδοση

Υποχωρητικός στην οδηγία 200/95/ΕΚ (RoHS)

Ο συνδετήρας MPO συμμορφώνεται με IEC-61754-7

 
υπαίθριο σκοινί IP68 MPO LC μπαλωμάτων με το εξέλικτρο καλωδίων οπτικών ινών μετάλλων

Προδιαγραφές απόδοσης συνδετήρων

Πρότυπο SM ΚΚ
Αρίθμηση ινών συνδετήρων 8, 12, πυρήνας 24
Πολωνικά PC, APC
Χρώμα κατοικίας

Πρότυπα (πράσινα),

Ελίτ (κίτρινη)

Πρότυπα (μπεζ)

Ελίτ (Auqa)

Απώλεια εισαγωγής σταθεράς μορφής λιγότερο από 0.7dB Λιγότερο από 0.5dB
Τύπος ελίτ απώλειας εισαγωγής Λιγότερο από 0.35dB Λιγότερο από 0.3dB
Επιστροφής απώλεια PC >50dB, APC>60dB >30dB
Διάρκεια (500 matings) λιγότερο από 0.2dB  
Δοκιμή Eavelength 1310/1550nm 850/1300nm

 

Προδιαγραφές απόδοσης καλωδίων ινών

Τύπος ινών OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Αρίθμηση ινών 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 πυρήνες
Διάμετρος καλωδίων 3.0mm 5.5mm ή προσαρμοσμένος
Χρώμα σακακιών Yeloow, πορτοκάλι, Aqua, πορφυρό
Υλικό σακακιών OFNR, OFNP, PVC, LSZH
Εκτατή δύναμη 500N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20 έως 70 ℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 σε 75℃