SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Ναρκωμένος εξασθενητής οπτικών ινών βουλωμάτων τύπος

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Ναρκωμένος εξασθενητής οπτικών ινών βουλωμάτων τύπος

    Κίνα Ναρκωμένος εξασθενητής οπτικών ινών βουλωμάτων τύπος προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Εξασθένηση

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: 1-10usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Indivudual ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    Ναρκωμένος εξασθενητής οπτικών ινών βουλωμάτων τύπος

     

     

     

     

     

    Γρήγορη λεπτομέρεια:

     

     

    Πρότυπο όνομα: Τύπος προσαρμοστών, τύπος Plgu

     

    Χρώμα: Μπλε, πράσινος, μέταλλο

     

    Σειρά μείωσης: 0-30 DB

     

    Συνδετήρας: FC, SC, ST, LC, MU, Κ.ΛΠ.

     

     

    Προδιαγραφές

    1.Stable απόδοση
    2. Χαμηλός - λάθος μείωσης, υψηλή επιστροφής απώλεια
    3.Bellcore standare
    4, εύκολος στο operat

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    1) Υψηλή ακρίβεια.

    2) Καλή σταθερότητα.

    3) Μικροί μέγεθος και όγκος.

    4) Εύκολος να λειτουργήσει.

    5) Με βάση τον GR-326-πυρήνα κουδουνιών IEC/Telcordia δοκιμασμένο.

    6) Προαιρετικός προσαρμοστής: SM/MM, simplex/ντούμπλεξ

    7) 100% οπτική δοκιμή (απώλεια ≤0.20dB εισαγωγής)

     

    Εφαρμογή

     

    1 συστήματα επικοινωνιών οπτικών ινών.

    2 οπτική ίνα CATV

    3 δοκιμή οπτικών ινών

     

    Λειτουργική θερμοκρασία επιστροφής απώλειας ≥ 55dB (UPC) *: -40 to+ 75℃
    ≥ 65dB (APC)
    * Ανοχή μείωσης: 1 σε 10dB ± 0.5dB, 11 σε 30dB ±5%dB

     

     

     

    Προδιαγραφή

    Λειτουργική θερμοκρασία επιστροφής απώλειας ≥ 55dB (UPC) *: -40 to+ 75℃
    ≥ 65dB (APC)
    * Ανοχή μείωσης: 1 σε 10dB ± 0.5dB, 11 σε 30dB ±5%dB

    Ναρκωμένος εξασθενητής οπτικών ινών βουλωμάτων τύπος

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)