SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταMPO/MTP

Επαγγελματική κασέτα mpo-24 οπτικών ινών κατασκευής MPO προσαρμοστής πυρήνων LC

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Επαγγελματική κασέτα mpo-24 οπτικών ινών κατασκευής MPO προσαρμοστής πυρήνων LC

    Κίνα Επαγγελματική κασέτα mpo-24 οπτικών ινών κατασκευής MPO προσαρμοστής πυρήνων LC προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Mpo-LC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10
    Τιμή: 1 US
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Θέση προέλευσης:: Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα:: ΜΕ
    Αριθμός Μοντέλου:: MPO Περιβαλλοντικά πρότυπα:: RoHS υποχωρητικό

    Επαγγελματική κασέτα mpo-24 οπτικών ινών κατασκευής MPO προσαρμοστής πυρήνων LC

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:                                                                                                                  

    • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
    • Εμπορικό σήμα: DYS
    • Πρότυπος αριθμός: MPO
    • Αριθμός αγωγών: ≥ 10
    • Καλώδιο OD: Καλώδιο OD: 900um, 2.0mm και 3.0mm διαθέσιμα
    • Εξωτερικό σακάκι: PVC ή LSZH
    • Χαρακτηριστική απώλεια εισαγωγής (IL):: ≤0.2dB
    • Επιστροφής απώλεια (RL):: ≥55dB
    • Βιομηχανικά πρότυπα:: ITU-TG.652.D, IEC 60793, DIN VDE 0888
    • Περιβαλλοντικά πρότυπα: RoHS υποχωρητικό

     

     

     Κασέτες ινών MPO:                                                                                             

     

    Οι κασέτες MPO της DYS-ίνας προ-ολοκληρώνονται, προδοκιμασμένος, και έρχονται με 12 - ή 24 συνδετήρες ινών MPO στην πλάτη που ξεσπούν στους ενιαίους ή συνδετήρες σειράς στο μέτωπο. Οι κασέτες είναι κατασκευασθείσες επί παραγγελία στις ανάγκες διαμόρφωσής σας και οι ενότητες είναι κατασκευασθείσες επί παραγγελία για να ικανοποιήσουν τις συγκεκριμένες ανάγκες εφαρμογής σας. Επιλέξτε από ποικίλους συνδετήρες συμπεριλαμβανομένου LC, του Sc, και της MU για την επέκταση OM1, OM2, OM3, OM4, και OS2.

     

    Επαγγελματική κασέτα mpo-24 οπτικών ινών κατασκευής MPO προσαρμοστής πυρήνων LC

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα                                                                                                                     

     

    1.Come με τις τυποποιημένες μαύρες μορφές ίχνους LGX και διαθέσιμος στις κατασκευασθείσες επί παραγγελία κασέτες 

     

    2.100% εργοστάσιο που εξετάζεται με τα αποτελέσματα της δοκιμής που περιλαμβάνονται με κάθε κασέτα

     

    3. Η κασέτα βουλωμάτων & παιχνιδιού εξαλείφει την ανάγκη για τη λήξη ή τις συναρμογές τομέων

     

    4.Allow για μια απλή πορεία μετανάστευσης στα δίκτυα 40GbE και 100GbE με τις κασέτες MPO

     

    5.MPO ο στροφέας προσαρμοστών επιτρέπει την εύκολη δρομολόγηση καλωδίων και την κατάλληλη ακτίνα κάμψεων

     

    6. .MPO συνδετήρες ή ιδιαίτεροι συνδετήρες στο μέτωπο, συμπεριλαμβανομένου LC, του Sc, και της MU

     

    7. Single-mode, πολλαπλού τρόπου, και λέιζερ-βελτιστοποιημένοι πολλαπλού τρόπου τύποι διαθέσιμοι

     

     

    Εφαρμογές:                                                                                                                

     

    1. Κατάλληλος για το πίσω αεροπλάνο υψηλής πυκνότητας και τις τυπωμένες λύσεις του (PCB) πινάκων κυκλωμάτων στα συστήματα στοιχείων και τηλεπικοινωνιών

     

    2.Used στις συσκευές αποστολής σημάτων και τους δέκτες, προσφορά συνδετήρων MPO μέχρι 12 φορές την πυκνότητα των τυποποιημένων συνδετήρων, που παρέχουν το σημαντικές διάστημα και τη εξοικονόμηση κόστους

     

    3.The το συμπαγές σχέδιο εξετάζει τις υψηλές εφαρμογές αρίθμησης ινών, με το μικρό και ελαφρύ ιδανικό καλωδίων για τη χρήση με τους διαστημικούς περιορισμούς εγκαταστάσεων.

     

    ο συνδετήρας 4.The MPO παραχωρεί καλά στην ίνα στις καταστάσεις υπολογιστών γραφείου όπου τα πολλαπλάσια δίκτυα πρέπει να προσεγγιστούν από έναν ενιαίο χρήστη. Ο χρόνος εγκατάστασης περιορίζει εντυπωσιακά δεδομένου ότι μια σύνδεση μπορεί να παρέχει στο χρήστη την πρόσβαση σε μέχρι 6 δίκτυα.

     

     

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)