SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Sc/APC προσαρμοστής Singlemode μέσω του ντούμπλεξ συζευκτήρων

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Sc/APC προσαρμοστής Singlemode μέσω του ντούμπλεξ συζευκτήρων

    Κίνα Sc/APC προσαρμοστής Singlemode μέσω του ντούμπλεξ συζευκτήρων προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong Cina
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: SC/APC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1-10
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    τύπος προσαρμοστών: FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ Τύπος τρόπου: : Singlemode, πολλαπλού τρόπου ή APC
    Αρίθμηση ινών:: Simplex, ντούμπλεξ ή τέσσερις πυρήνες

    Sc/APC προσαρμοστής Singlemode μέσω του ντούμπλεξ συζευκτήρων

     

     

    Οι προσαρμοστές συζευκτήρων ινών σας αφήνουν να συνδυάσετε τα καλώδια μαζί για να επεκτείνουν το δίκτυο ινών σας και να ενισχύσουν το σήμα του.

    Παράγουμε τους πολλαπλού τρόπου και singlemode συζευκτήρες. Οι πολλαπλού τρόπου συζευκτήρες χρησιμοποιούνται για τις μεγάλες μεταφορές δεδομένων στις πιό σύντομες αποστάσεις. Οι Singlemode συζευκτήρες χρησιμοποιούνται για τις μεγαλύτερες αποστάσεις όπου το λιγότερο στοιχείο μεταφέρεται. Οι Singlemode συζευκτήρες επιλέγονται χαρακτηριστικά για το δικτυακό εξοπλισμό στα διαφορετικά γραφεία και χρησιμοποιούνται στον εξοπλισμό δικτύων μέσα στην ίδια κεντρική σπονδυλική στήλη στοιχείων.

    Παράγουμε το Sc singlemode, το Sc OM3 πολλαπλού τρόπου, το Sc πολλαπλού τρόπου, LC πολλαπλού τρόπου, ST-κατευθείαν και τα τετράγωνα συζευκτήρων LC/LC.

    Οι συζευκτήρες μας είναι εύκολο να διαχειριστούν. Σας αφήνουν να συνδέσετε τα καλώδια ινών σας και να τοποθετήσετε το συζευκτήρα σε ένα ράφι κεντρικών υπολογιστών ή στους τοίχους σας. Μπορείτε επίσης να το τοποθετήσετε σε μια επιτροπή μπαλωμάτων ινών.



    Εμπορικό σήμα: DYS/OEM

    Πρότυπος αριθμός: SC/UPC SM

    Χρώμα Boby: Πράσινος

    Συσκευασία: Πλαστικό κιβώτιο


     


    ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
    Απώλεια εισαγωγής <0>
    Το βούλωμα και αποσυνδέει τη δύναμη 200-600 (g/f)
    Διάρκεια συνδέστε και αποσυνδέστε 1000times
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40+75
     
    ΔΙΑΤΑΓΗ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ
    Υλικό κατοικίας Υλικό μανικιών Κανάλι Εφαρμογή
    Νικέλινος ορείχαλκος Zirconia Simplex SC/PC
      χαλκός διπλός SC/APC

     

    Sc/APC προσαρμοστής Singlemode μέσω του ντούμπλεξ συζευκτήρων

    Λεπτομέρεια προϊόντων:

    Ο προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών της οπτικής ίνας DYS pdoduce οι τύποι FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc κ.λπ. Η περιεκτική κατασκευή του συνδετήρα, της καλής και χαμηλής απώλειας εισαγωγής και των υψηλών returnloss μπορεί οι απαιτήσεις γρήγορα, ακριβείς, lastingand σταθερή σύνδεση στα διαφορετικά περιβάλλοντα!

     

    Εφαρμογή

     

    1.CATV σύστημα

     

    2.Telecommunications

     

    3.Optical δίκτυα

     

    4.Testing/όργανα μέτρησης

     

    5.Fiber στο σπίτι

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)