SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Sc/APC - simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Sc/APC - simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC

    Κίνα Sc/APC - simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC προμηθευτής
    Sc/APC - simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC προμηθευτής Sc/APC - simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC προμηθευτής Sc/APC - simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: SC/APC-FC/APC σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: 1-10usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM
    Αριθμός Μοντέλου:: SC/APC σε FC το /UPC Τύπος ινών:: Singlemode 9/125
    Απώλεια Inserion:: <0> Επιστροφής απώλεια:: >55dB

    Sc/APC - simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC

     


     
    Γρήγορες λεπτομέρειες:
     
    Πρότυπος αριθμός: SC/APC σε FC το /UPC
     
    Τύπος ινών: Singlemode 9/125
     

    Επιστροφής απώλεια: >55db 
     

    Απώλεια Inserion: <0>
     
     
    SM μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων SC/APC-FC/UPC
     
    1.Price-ανταγωνιστικός
     
    2.Low απώλεια εισαγωγής & PDL
     
    3.Factory-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος
     
    4.Connector επιλογές: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
     
    5.Fiber επιλογές: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda
     
    6.Polishing επιλογές: PC/UPC/APC
     
    7.Feature συνδετήρας με κεραμικά Ferrules


    Εφαρμογές

     
    1.Access δίκτυο
     
    2.Telecom/CATV συστήματα
     
    3.FTTx
     
     
    Προδιαγραφές

    Παράμετροι Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
    Τύπος ινών SM (G.652/G.657A) ΚΚ (OM1/OM2/OM3)
    Υλικά σακακιών LSZH/OFNR/PVC
    Τύπος συνδετήρων SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000
    Ferrule υλικά Κεραμικός
    Εξεταστικά μήκη κύματος 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
    Εισαγωγή Losss (DB)
    TIA/EIA-455-107
    ≤ 0.3dB
    (PC/UPC/APC)
    ≤ 0.3dB
    (PC/UPC)
    Επιστροφής απώλεια (DB)
    TIA/EIA-455-107
    ≥45dB (PC/UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (PC/UPC)
    Ανταλλαξιμότητα ≤ 0.2dB
    Συνελεύσεις καλωδίων Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out Patchcord
    Λειτουργούσα θερμοκρασία (° Γ) -10~ + 70
    Θερμοκρασία αποθήκευσης (° Γ) -40 ~ +85
    Συσκευασία 1unit/bag
    *All οι τιμές που διευκρινίζονται είναι με τους συνδετήρες.

     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)