SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ίνες διαίρεσης

SC/APC οπτικής ίνας θραυστών ενιαίοι συζευκτήρες παραθύρων FBT τρόπου διπλοί

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    SC/APC οπτικής ίνας θραυστών ενιαίοι συζευκτήρες παραθύρων FBT τρόπου διπλοί

    Κίνα SC/APC οπτικής ίνας θραυστών ενιαίοι συζευκτήρες παραθύρων FBT τρόπου διπλοί προμηθευτής
    SC/APC οπτικής ίνας θραυστών ενιαίοι συζευκτήρες παραθύρων FBT τρόπου διπλοί προμηθευτής SC/APC οπτικής ίνας θραυστών ενιαίοι συζευκτήρες παραθύρων FBT τρόπου διπλοί προμηθευτής SC/APC οπτικής ίνας θραυστών ενιαίοι συζευκτήρες παραθύρων FBT τρόπου διπλοί προμηθευτής SC/APC οπτικής ίνας θραυστών ενιαίοι συζευκτήρες παραθύρων FBT τρόπου διπλοί προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: SC/APC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: 1 USD
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Όροι πληρωμής: T/C, L/C
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM Αριθμός Μοντέλου:: διπλό παράθυρο FBT
    Λειτουργούσα θερμοκρασία:: -40℃ - 85℃ Certifaction:: ISO9001, ROHS

    SC/APC ΕΝΙΑΙΟΙ ΣΥΖΕΥΚΤΉΡΕΣ ΠΑΡΑΘΥΡΩΝ FBT ΤΡΟΠΟΥ ΔΙΠΛΟΙ

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες

    • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
    • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
    • Πρότυπος αριθμός: διπλό παράθυρο FBT
    • Συνδετήρας: SC, FC, LC, ST…
    • Ferrule στίλβωση: APC, UPC, PC
    • Χωρίζοντας αναλογία: 50:50, 40:60, 30:70, 20:80, 10:90
    • Διάμετρος ινών: γυμνή ίνα, 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
    • Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40℃ - 85℃
    • Certifaction: ISO9001, ROHS
    • Λειτουργία: 1310±40 και 1550±40
    • Υπερβολική απώλεια: 0,15
    • Κατευθυντικότητα: 50 (1x2), 60 (2x2)

    Ευρείας ζώνης συζευκτήρες παραθύρων DYS οι διπλοί είναι υψηλοί - ποιοτικά τμήματα με σκοπό να διαιρέσουν ή να συνδυάσουν το οπτικό σήμα στο σύστημα οπτικής ίνας. Αυτές οι συσκευές κατασκευάζονται με τη χρησιμοποίηση της λιωμένης δικωνικής μυτερής διαδικασίας (FBT) είναι αξιόπιστες πέρα από το ευρύ φάσμα της θερμοκρασίας. Το λειτουργούν μήκος κύματος είναι 1310nm και 1550nm και passband είναι 80nm. Η αναλογία συζεύξεων μπορεί να κυμανθεί στις 1:99 στις 50:50. Οι διάφορες συσκευάζοντας και pigtailing διαμορφώσεις μπορούν να ικανοποιήσουν τις απαιτήσεις του πελάτη μας.

     

     

    Fetures:

    Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

    Χαμηλό PDL

    Υψηλή κατευθυντικότητα

    Μεγάλης απόστασης αξιοπιστία

    Καθορισμένες πελάτης προδιαγραφές

     

    Εφαρμογές:

    Telecommucations

    Ίνα στο βρόχο

    Δίκτυο τοπικής περιοχής

    CATV

    Αντίληψη οπτικών ινών

    Όργανα δοκιμής 

      

    Παράμετρος   Μονάδα Ασφάλιστρο Α Β
    Λειτουργία   NM 1310±40 και 1550±40
    Υπερβολική απώλεια Τύπος. DB 0,15
    Σταθερότητα πόλωσης Max DB 0,15 0,15 0,2
    Ομοιομορφία (50:50) Max DB 0,4 0,5 0,6
    Θερμική σταθερότητα Max DB 0,2 0,3 0,4
    Κατευθυντικότητα Λ. DB 50 (1x2), 60 (2x2)
    Συντελεστής ανάκλασης Λ. DB 50 (1x2), 60 (2x2)
    Λειτουργούσα θερμοκρασία   °C -30~85
    Λειτουργούσα θερμοκρασία   °C -40~85
      50/50 Max DB 3.4/3.4 3.6/3.6 3.7/3.7
    40/60 4.5/2.6 4.6/2.7 4.7/2.8
    30/70 5.8/1.85 5.9/1.9 6.0/2.0
    20/80 7.6/1.2 7.7/1.3 7.9/1.4
    10/90 10.8/0.65 11.0/0.7 11.1/0.8
    1/99 21.8/0.2 22.1/0.25 22.5/0.3

     

    SC/APC οπτικής ίνας θραυστών ενιαίοι συζευκτήρες παραθύρων FBT τρόπου διπλοί

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)