SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών πομποδέκτη

Sc-διπλό οπτικό δοχείο, 10G X2 πομποδέκτης οπτικών ινών

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Sc-διπλό οπτικό δοχείο, 10G X2 πομποδέκτης οπτικών ινών

    Κίνα Sc-διπλό οπτικό δοχείο, 10G X2 πομποδέκτης οπτικών ινών προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: οπτικών ινών πομποδέκτης μοντέλο: 10g πομποδέκτης
    Feture: Sc-διπλό οπτικό δοχείο Υποστήριξη: MDIO, DOM
    Υποχωρητικός: X2 MSA Certifaction: ISO9001, ROHS

    Γρήγορες λεπτομέρειες

     

    1.Place προέλευσης: ΣΟ, Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)

    2.Brand όνομα: DYS

    3.Model αριθμός: 10G πομποδέκτης

    4.Certifaction: ISO9001, ROHS

     

     

    Feture

     

    1.SC-διπλός οπτικό δοχείο

    2.MDIO, υποστήριξη DOM

    3.APD φωτοανιχνευτής

    4.Compliant σε X2 MSA

    5.Commercial η θερμοκρασία χτύπησε -40 Γ σε 8 5 Γ (προαιρετικά)

    6.RoHS υποχωρητικά προϊόντα διαθέσιμα

    7.Compliant IEEE 802.3ae στην εφαρμογή 10gbase-zr

     

     

    Προδιαγραφές

     

    Αριθμός μερών.

    Συσκευασία (bps/Hz)

    Ποσοστό στοιχείων

    Tx (NM)

    Ικτάλουρος (dBm)

    Rx

    Ευαισθησία (dBm)

    Temp °C

    Προσιτότητα

    Άλλη επιλογή

    X2-SR

    X2

    10G

    850nm VCSEL

    4

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    ≤-11.1

    -40°C-85°C

    220m

    DDM RoHS

    X2-LR

    X2

    10G

    850nm VCSEL

    -2

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    ≤-14.4

    -40°C-85°C

    10Km

    DDM RoHS

    X2-ER

    X2

    10G

    850nm VCSEL

    2

    APD

    ≤-16

    -40°C-85°C

    40Km

    DDM RoHS

    X2-zr

    X2

    10G

    850nm VCSEL

    4

    APD

    ≤-23

    -40°C-85°C

    80Km

    DDM RoHS

    Sc-διπλό οπτικό δοχείο, 10G X2 πομποδέκτης οπτικών ινών

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)