SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντασυνδέσεις οπτικών ινών

Μπεζ σπίτι συνδετήρων οπτικής ίνας Sc πολλαπλού τρόπου διπλό για το σακάκι καλωδίων 3.0mm

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Καλύτερα προϊόντα
    Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Μπεζ σπίτι συνδετήρων οπτικής ίνας Sc πολλαπλού τρόπου διπλό για το σακάκι καλωδίων 3.0mm

    Κίνα Μπεζ σπίτι συνδετήρων οπτικής ίνας Sc πολλαπλού τρόπου διπλό για το σακάκι καλωδίων 3.0mm προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Συνδετήρες οπτικής ίνας Sc

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: 1-10usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    Μπεζ σπίτι συνδετήρων οπτικής ίνας Sc πολλαπλού τρόπου διπλό για το σακάκι καλωδίων 3.0mm

     

     

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:

     

    Διαμορφώστε το αριθ.: Sc

     

     

    Τύπος: Singlemode ή πολλαπλού τρόπου

     

    Πρότυπος αριθμός: Sc

     

    Απώλεια εισαγωγής:<0>

     

    Επιστροφής απώλεια: >45db

     

    Χρώμα: Μπεζ σπίτι

     

     

    Περιγραφή προϊόντων

    Συνδετήρας οπτικών ινών Sc


    Ο συνδετήρας Sc είναι διαθέσιμος και στις single-mode και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις, και είναι πλήρως - συμβατό σύστημα με τα πρότυπα telecordia-GR-326-πυρήνων. Και οι single-mode και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις έρχονται με κεραμικό ferrule zirconia με το προ-γυαλισμένο σχεδιάγραμμα PC και το κυρτό σφαιρικό τέλος. Αυτό επιτρέπει γρήγορα να γυαλίσει της ίνας και επιτρέπει στον εφαρμοστή για να επιτύχει τη χαμηλή οπτική απώλεια, εξασφαλίζοντας μέγιστη επανάληψη.

    Πολλαπλού τρόπου διπλό 3.0mm χαρακτηριστικό γνώρισμα συνδετήρων Sc


    Μισό το μέγεθος των τρεχόντων βιομηχανικά τυποποιημένων


    Η πυκνότητα επιτροπής αυξήσεων παρέχει τη διπλή σύνδεση σε 50% λιγότερο διάστημα


    Το ντούμπλεξ εγκαθιστά το ίχνος rj-45


    Διαθέσιμος σε SM, εκδόσεις ΚΚ με έξοχο, υπερβολικό και APC γωνίας τη στίλβωση


    Φιλικός προς το χρήστη ευδιάκριτος σύρτης για να δείξει το κατάλληλο ζευγάρωμα


    Μονοκατευθυντική και διπλή έκδοση διαθέσιμη


    Για το σακάκι καλωδίων 3.0mm


    Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0.20dB


    Επιστροφής απώλεια: ≥ 35dB


    Συμβατότητα ινών: πολλαπλάσιος τρόπος 62.5/125um ή 50/125um


    Μέγεθος μποτών: 3.0mm

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

    Πιστοποιητικό του τίτλου σπουδών

    Μπεζ σπίτι συνδετήρων οπτικής ίνας Sc πολλαπλού τρόπου διπλό για το σακάκι καλωδίων 3.0mm

     

    Η ομάδα μας

    Μπεζ σπίτι συνδετήρων οπτικής ίνας Sc πολλαπλού τρόπου διπλό για το σακάκι καλωδίων 3.0mm

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)