Συνδετήρες οπτικής ίνας Sc/UPC Singlemode στην μπλε, χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα προϊόντος: Οπτικών Ινών Connector Connector: SC/UPC
Εφαρμογή: CATV Χαρακτηριστικό: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
χρώμα: μπλε πιστοποιητικό: ISO9001

Περιγραφή προϊόντων

 

Συνδετήρες οπτικής ίνας Sc/UPC Singlemode στην μπλε, χαμηλή απώλεια εισαγωγής

 

 

Μπλε χαμηλός εισαγωγής συνδετήρας οπτικών ινών απώλειας SC/UPC singlemode

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

 

1.Product τύπος: Συνδετήρας οπτικών ινών

2.Place προέλευσης: Κίνα

3.Model αριθ.: SC/UPC συνδετήρας

4.Price όροι: ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF

5.Payment όροι: L/C, D/P, T/T

6.Package: πλαστική τσάντα

διαταγή 7.Minimum: 50pcs

8.Delivery χρόνος: μια εβδομάδα

9.Brand όνομα: DYS

 

 

Εφαρμογές:

 

1.CATV

δίκτυα 2.Telecom

3.optical εξοπλισμός δοκιμής

4.local δίκτυα περιοχής

5.wide δίκτυα περιοχής

6 .data - δίκτυα επεξεργασίας

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

1.Low απώλεια εισαγωγής

επιστροφής απώλεια 2.High

3.Stable ικανότητα και υψηλή αξιοπιστία

4.Prices συνδετήρας

5.Excellent μηχανική ικανότητα

6.Boots σε ποικίλα χρώματα

 

 

Προδιαγραφές:

 

Στοιχείο Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
απώλεια εισαγωγής                         ≤0.2dB                         ≤0.3dB
δοκιμή ένθετο-τραβήγματος                                                   1000 φορές
λειτουργούσα θερμοκρασία                                                 -40℃~85℃
κεραμική ferrule προδιαγραφή concentricity 125.5um αποκλίσεις: ≤1um concentricity 127um αποκλίσεις: ≤3um
κατάλληλη ίνα                9/125um     50/125um, 62.5/125um

Συνδετήρες οπτικής ίνας Sc/UPC Singlemode στην μπλε, χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Συνδετήρες οπτικής ίνας Sc/UPC Singlemode στην μπλε, χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

 

 

Πιστοποιητικό του τίτλου σπουδών

 

Συνδετήρες οπτικής ίνας Sc/UPC Singlemode στην μπλε, χαμηλή απώλεια εισαγωγής

 

 

Η ομάδα μας

 

Συνδετήρες οπτικής ίνας Sc/UPC Singlemode στην μπλε, χαμηλή απώλεια εισαγωγής