SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντασυνδέσεις οπτικών ινών

Μονοκατευθυντικοί συνδετήρες οπτικών ινών Sc UPC γρήγοροι για τα δίκτυα τοπικής περιοχής

Είμαι Online Chat Now
Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

Μονοκατευθυντικοί συνδετήρες οπτικών ινών Sc UPC γρήγοροι για τα δίκτυα τοπικής περιοχής

Κίνα Μονοκατευθυντικοί συνδετήρες οπτικών ινών Sc UPC γρήγοροι για τα δίκτυα τοπικής περιοχής προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: SC/UPC συνδετήρες οπτικής ίνας

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Μονοκατευθυντικοί συνδετήρες οπτικών ινών Sc UPC γρήγοροι για τα δίκτυα τοπικής περιοχής

 

 

 

 

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

 

Πρότυπος αριθμός: ΚΚ SC UPC

 

Απώλεια Inserion: <0>

 

Επιστροφής απώλεια: >45db

 

Τύπος ινών: Singlemode

 

Λεπτομέρεια παράδοσης: Σε 3 ημέρες

 

 

 

Εφαρμογές

 

1•CATV


2•Δίκτυο τηλεπικοινωνιών

 

3•Οπτικός εξοπλισμός δοκιμής


4•Δίκτυα τοπικής περιοχής


5•Δίκτυα ευρείας περιοχής


6•Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα


1•Χαμηλή αξία απώλειας εισαγωγής


2•Υψηλή πίσω αξία απώλειας αντανάκλασης


3•Σταθερή ικανότητα και υψηλή αξιοπιστία


4•Συνδετήρας περιλήψεων


5•Άριστη μηχανική ικανότητα

 

6•Μπότες σε ποικίλα χρώματα

 

 

Προδιαγραφές

 

Στοιχείο Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
Απώλεια εισαγωγής <0> <>0.3bB
Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος 1000 φορές
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C ~ +85°C
Κεραμική Ferrule προδιαγραφή 125.5um concentricity αποκλίσεις: <>1um 127um concentricity αποκλίσεις: <>3um
Κατάλληλη ίνα 9/125um 50/125um, 62.5/125um

 

Μονοκατευθυντικοί συνδετήρες οπτικών ινών Sc UPC γρήγοροι για τα δίκτυα τοπικής περιοχής

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

Τηλ.:: +8613590228527

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)