Single-mode πομποδέκτης υποχωρητικό iec60825-1/RoHS οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα Προϊόντος: Single-Mode πομποδέκτη μοντέλο: SFP Transceiver
Πιστοποιητικό: ISO9001, ROHS Connector: LC
Τροφοδοσία: +3.3V Μετάδοση: μέχρι 80Km

Περιγραφή προϊόντων

Γρήγορες λεπτομέρειες

 

1.Place προέλευσης: GUA, uangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)

2.Brand όνομα: DYS

3.Model αριθμός: Πομποδέκτης SFP

4.manufcturer: ΝΑΙ

5.Certificate: ISO9001, ROHS

Προδιαγραφές

1.SFP συσκευασία με το συνδετήρα LC

παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 2.Single +3.3V

3. μετάδοση μέχρι 80Km με τη single-mode ίνα

 

 

Feture

 

1.SFP συσκευασία με το συνδετήρα LC


παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 2.Single +3.3V


3. μετάδοση μέχρι 80Km με τη single-mode ίνα


4.Compliant με τον GR-468-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia (Bellcore)


5.Eye ασφάλεια με σκοπό να συναντήσει το λέιζερ Class1, υποχωρητικό με iec60825-1


6.RoHS υποχωρητικά προϊόντα διαθέσιμα

 

 

Προδιαγραφές

 

Αριθμός μερών. Συσκευασία (bps/Hz) Ποσοστό στοιχείων Tx (NM) Ικτάλουρος (dBm) Rx Ευαισθησία (dBm) Temp °C Προσιτότητα Άλλη επιλογή
H59-60L SFP 2.5G 1550nm DFB 0~5 ΚΑΡΦΙΤΣΑ ≤-25 0-70°C 60km DDM RoHS
H39-40L SFP 2.5G 1310nm DFB -5~0 ΚΑΡΦΙΤΣΑ ≤-22 0-70°C 40km DDM RoHS
H39-40l-δ SFP 2.5G 1310nm DFB -5~0 ΚΑΡΦΙΤΣΑ ≤-22 0-70°C 40km DDM RoHS
H39-20L SFP 2.5G 1310nm DFB -8~-3 ΚΑΡΦΙΤΣΑ ≤-22 0-70°C 20km DDM RoHS
G59-1BL SFP 1.25G 1550nm DFB 0~5 APD ≤-32 0-70°C 120km DDM RoHS
G59-80L SFP 1.25G 1550nm DFB 0~5 ΚΑΡΦΙΤΣΑ ≤-26 0-70°C 80km DDM RoHS
G39-20L SFP 1.25G 1310nm FP -8~-3 ΚΑΡΦΙΤΣΑ ≤-24 0-70°C 20km DDM RoHS
G88-05L SFP 1.25G 850nm VCSEL -8~-3 ΚΑΡΦΙΤΣΑ ≤-19 0-70°C 550m DDM RoHS
E39-40L SFP 155M 1310nm FP -15~-3 ΚΑΡΦΙΤΣΑ ≤-36 0-70°C 80km DDM RoHS
E39-20L SFP 155M 1310nm FP -15~-3 ΚΑΡΦΙΤΣΑ ≤-36 0-70°C 40km DDM RoHS

Single-mode πομποδέκτης υποχωρητικό iec60825-1/RoHS οπτικών ινών

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.