SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

Single-mode ή πολλαπλού τρόπου βασισμένος στον τύπο RF Ν πείστε το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας συνδετήρων

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Single-mode ή πολλαπλού τρόπου βασισμένος στον τύπο RF Ν πείστε το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας συνδετήρων

    Κίνα Single-mode ή πολλαπλού τρόπου βασισμένος στον τύπο RF Ν πείστε το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας συνδετήρων προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Αδιάβροχος
    λειτουργία: Single-mode ή συνδυασμένων
    Connector: MPO MU, E200, ST, LC, SC, FC,
    εισαγωγή απώλεια: ≤0.2dB
    Suitcable fiber: 9/125Μm,50/125μm,62.5/125μm
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    Single-mode ή πολλαπλού τρόπου βασισμένος στον τύπο RF Ν πείστε το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας συνδετήρων

     

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες

    Εμπορικό σήμα: DYS

    Πρότυπος αριθμός: Ο τύπος RF Ν πείθει

    Τρόπος: Singlemode

    Απώλεια ≤0.5 DB εισαγωγής

    Επανάληψη: ≤0.1

    Εκτατή δύναμη ≥10kg

    Εφαρμογές

    ·Ίνα στις εφαρμογές κεραιών

    ·Τυποποιημένη διεπαφή που διευκρινίζεται σε 3G, 4G

    ·Μακρινά ραδιόφωνα σταθμών βάσης WiMax

    ·Ταιριαγμένος για τις βιομηχανικές και εφαρμογές αεροδιαστήματος και υπεράσπισης.

    ·Με βάση τον τύπο RF Ν πείστε το συνδετήρα

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    ·κανάλι 2 και 4

    ·Αρσενικό και θηλυκό προαιρετικά

    ·Εσωτερικός και υπαίθριος προαιρετικός

    ·Συμπαγές σχέδιο με 2 Χ ή Ferrules 4x 1.25mm

    ·Ενσωματωμένη υποδοχή διαθέσιμη με την τετραγωνική ή εξαγωνική φλάντζα

    ·Απόδειξη νερού, απόδειξη σκόνης και αντιδιαβρωτικός

    ·Μηχανισμός κλειδαριών βιδών

    ·Απόδειξη σεσουλών

    ·Ένα χέρι, αναλαμπή-ζευγάρωμα πιθανό

    ·Συνημμένη προστασία ΚΑΠ

     

    Στοιχείο

    SingleMode

    Πολλαπλού τρόπου

    Απώλεια εισαγωγής

    ≤0.2dB

    ≤0.3dB

    Επιστροφής απώλεια

    PC≥50dB, APC≥55dB, UPC≥60dB

     

    Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος

    1000 φορές

    Επανάληψη

    ≤0.1

    Εκτατή δύναμη

    ≥10kg

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    -40℃~ +85℃

    Κεραμική ferrule προδιαγραφή

    125.5um concentricity αποκλίσεις: ≤1μm

    127um concentricity αποκλίσεις: ≤3μm

    Κατάλληλη ίνα

    9/125μm

    50/125μm, 62.5/125μm

    Single-mode ή πολλαπλού τρόπου βασισμένος στον τύπο RF Ν πείστε το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας συνδετήρων

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)