Singlemode 12 καλώδια κορμών οπτικών ινών πυρήνων MPO MTP

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: 1 US
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000/εβδομάδα

Λεπτομερής ενημέρωση

Αριθμός Μοντέλου:: MPO/MTP Απώλεια Inserion::: IL<0.2dB
ανθεκτικότητα: 1000 φορά matings Τύπος Fiber: OM3

Περιγραφή προϊόντων

Singlemode 12 καλώδια κορμών οπτικών ινών πυρήνων MPO MTP

 

 

 

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες:                                                                                                               

  • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
  • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
  • Πρότυπος αριθμός: MPO
  • Απώλεια Inserion: <0>
  • Επιστροφής απώλεια: >50
  • Certifaction: ISO9001, ROHS

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:                                                                                             

  • 1. Χρησιμοποιήστε τους συνδετήρες MPO/MTP
  • 2. Γρήγορη επέκταση
  • 3.Factory που ολοκληρώνεται
  • 4.100% δοκιμασμένος (στοιχεία δοκιμής παρεχόμενα)
  • 5. Καλώδιο υψηλής πυκνότητας
  • 6.Optimized απόδοση
  • 7. Υποχωρητικός στην οδηγία 2002/95/EC (RoHS) και την ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ SvHC
  • 8. Ο συνδετήρας MPO συμμορφώνεται με IEC-61754-7&AMP EIA/TIA-604 -5
 
Singlemode 12 καλώδια κορμών οπτικών ινών πυρήνων MPO MTP
 
Singlemode 12 καλώδια κορμών οπτικών ινών πυρήνων MPO MTP

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:                                                                                           

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.