SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm

    Κίνα Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong Cina
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: LC/UPC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1-10
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm

     

     

     

     

    Γρήγορη λεπτομέρεια:

     

    Όνομα: LC/UPC

     

    τιμές: 3-20dB

     

    Εμπορικό σήμα: DYS/OEM

     

    Λεπτομέρεια παράδοσης: Σε 3 ημέρες

     

    Singlemode αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών LC/UPC

     

    1: Το σταθερό βούλωμα στους οπτικούς εξασθενητές (σταθερός κατασκευή-έξω ή σταθερό αρσενικό στο θηλυκό) χρησιμοποιεί τη ναρκωμένη ίνα για να παρέχει το σταθερό επίπεδο οπτικής μείωσης.
     
    2: Οι χαρακτηριστικές τιμές μείωσης είναι μεταξύ 3 και 20 DB.
     
    3: Χρησιμοποιείται στα οπτικά συστήματα όπου η οπτική δύναμη από μια πηγή είναι πάρα πολύ υψηλή για τον εξοπλισμό δοκιμής σε λειτουργία. 
     
    4: Ο σταθερός εξασθενητής ινών τύπων βουλωμάτων παρέχει ένα βούλωμα συνδετήρων (αρσενικό) και μια υποδοχή προσαρμοστών (θηλυκό) που συνδέει μεταξύ του σκοινιού μπαλωμάτων ινών και του προσαρμοστή ινών.
     
    5: Ο σταθερός οπτικός εξασθενητής τύπων βουλωμάτων εισάγει μια ευθύγραμμη σταθερή απώλεια που θα μειώσει τη δύναμη πηγής σε ένα αποδεκτό επίπεδο ανίχνευσης.
     
    6: Το επίπεδο μείωσης πρέπει να είναι σταθερό με τη θερμοκρασία και το μήκος κύματος για ένα σταθερό αξιόπιστο σύστημα.
     
     
    Λεπτομέρεια:
     

    Οι σταθεροί οπτικοί εξασθενητές τύπων βουλωμάτων μας και οι σταθεροί ευθύγραμμοι οπτικοί εξασθενητές μας είναι συσκευές που μετατρέπουν την οπτική δύναμη στη θερμότητα χρησιμοποιώντας τις ναρκωμένες ιόν οπτικές ίνες μετάλλων ειδικότητας επιτρέποντας στην οπτική δύναμη να μειωθούν σε ένα επιθυμητό επίπεδο.

     

    Προδιαγραφές:

     

    Αξία 1dB ~ 30dB μείωσης

    Λειτουργούν μήκος κύματος 1240 ~ 1620nm (διπλό 1310/1550nm)

    Ασφάλιστρο

    Επιστροφής απώλεια

    UPC >55dB

    APC >65dB

    Μείωση

    Ακρίβεια

    1 ~ 7 DB ±0.5dB

    8 ~ 12 DB ±0.7dB

    13 ~ 17 DB ±1.0dB

    18 ~ 25 DB ±1.3dB

    Μέγιστη οπτική δύναμη εισαγωγής 1000mW

    Εξαρτώμενη απώλεια ≤0.1dB πόλωσης

    Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -40 έως 75

    Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης -40 έως 85

    Υγρασία 95%RH

     

    Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)