Singlemode διπλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών lc-LC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: Lc-LC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 μονάδα / Μονάδες
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs σε 1packing
Χρόνος παράδοσης: 1-3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Λεπτομερής ενημέρωση

Στίλβωση:: PC, UPC ΚΑΙ APC Εμπορικό σήμα:: OEM / ODM
Όνομα προϊόντων:: οπτικών ινών σκοινί Ποσότητα πυρήνων:: Simplex Διπλός
Μήκος καλωδίων:: 1M Αριθμός Μοντέλου:: Lc-LC

Περιγραφή προϊόντων

Singlemode διπλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών lc-LC

 

Εφαρμογές:

  • CATV
  • Συστήματα επικοινωνιών οπτικής ίνας
  • Μετάδοση στοιχείων οπτικής ίνας
  • Πρόσβαση στο δίκτυο οικοδόμησης
  • Τηλεγράφηση του συστήματος, ODF
  • Εφαρμογές FTTX

Τεχνικό πρότυπο σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών:

  • Απώλεια εισαγωγής: PC≤0.2dB, UPC≤0.2dB, APC≤0.3dB Typical0.1dB
  • Επιστροφής απώλεια: SM PC≥50dB, UPC≥55dB, APC≥65dB ΚΚ PC≥35dB, UPC≥35dB
  • Ανταλλαξιμότητα: ≤0.2dB
  • Αλατισμένος ψεκασμός: ≤0.2dB
  • Επανάληψη: (1000 φορές) ≤0.1dB
  • Δόνηση: (550Hz 1.5mm) ≤0.1dB
  • Υψηλής θερμοκρασίας: (+85 στηρίζουν 100 ώρες) ≤0.2dB
  • Χαμηλή θερμοκρασία: (- 40 στηρίζουν 100 ώρες) ≤0.2dB
  • Θερμοκρασία κυκλικά: (- 40+85 στηρίζουν 100 ώρες) ≤0.2dB
  • Υγρασία: (+25+65 93 ώρες R.H.100) ≤0.2db
  • Κορυφή που αντισταθμίζεται: 0μm≤≤50μm
  • Ακτίνα της κυρτότητας: 7mm≤≤25mm
  • Καλώδιο TypeSimplex, ντούμπλεξ, Fan-Out
  • Τύπος συνδετήρων: LC, SC, FC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI, ESCON Κ.ΛΠ.
  • Τρόπος ινών: SM (ενιαίος τρόπος) G652D, G655, G657, ΚΚ (πολλαπλού τρόπου) G651.1 (50/125, 62.5/125, 10Gb/s 50/125)
 
 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.