SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντασυνδέσεις οπτικών ινών

ST 0.9mm Singlemode συνδετήρες οπτικής ίνας για τους οπτικούς εξοπλισμούς δικτύων

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    ST 0.9mm Singlemode συνδετήρες οπτικής ίνας για τους οπτικούς εξοπλισμούς δικτύων

    Κίνα ST 0.9mm Singlemode συνδετήρες οπτικής ίνας για τους οπτικούς εξοπλισμούς δικτύων προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: ST

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: χαρτοκιβώτιο
    Τιμή: 1-10usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

     

    ST 0.9mm Singlemode συνδετήρες οπτικής ίνας για τους οπτικούς εξοπλισμούς δικτύων
     

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:

    Πρότυπος αριθμός: Συνδετήρας του ST

    Τύπος: Singlemode

    Απώλεια εισαγωγής:<0>

    Επιστροφής απώλεια: ≥45dB

    Γυαλίζοντας τύπος: PC UPC

    Temp λειτουργίας: - 40°C ~ 70°C

    Εκτατή δύναμη: >50N

    1.  Εφαρμογή:

    Οπτικό πλαίσιο διανομής

     

    Οπτικό δίκτυο Equipmentsc

     

    FTTH, CATV…

     

    2.  Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 

     

    1) Ανώτερη κατάλληλη τυποποιημένη στίλβωση


    2) οπτική δοκιμή 100%: Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3 (PC) ≤0.2 (APC) ≤0.2 (UPC) ≤0.3 (SPC)

     

    3) οπτική δοκιμή 100%: Επιστροφής απώλεια: ≥45 (PC) ≥60 (APC) ≥55 (UPC) ≥50 (SPC)

     

    4) φ0.9mm, φ2.0mm, καλώδιο φ3.0mm προαιρετικό

     

    5) Μονοκατευθυντικός και διπλός συνδετήρας διαθέσιμος

     

    6) Καλή δυνατότητα ανταλλαγής και καλή διάρκεια

     

    7) Διαθέσιμος στη δέσμη ινών, fan-out κορδελλών, πλεξίδα διαθέσιμη

     

    8) Ανταποκρίνεται στα πρότυπα πυρήνων GR 326 πυρήνων ISO9001, ROHS και κουδουνιών

     

    9) Οι προσαρμοσμένες προδιαγραφές καλωσορίζονται.

     

    2. Εφαρμογές:

     

    1) CATV, εξοπλισμός δοκιμής μετρό FTTH

     

    2) Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

     

    3) Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)

     

    4) Δίκτυα το (WAN) ευρείας περιοχής

     

    5) Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων

     

    6) Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

     

    7) Τηλεοπτική και στρατιωτική ενεργός λήξη συσκευών.

     

    8) Οπτικό πλαίσιο διανομής

     

    9)Οπτικοί εξοπλισμοί δικτύων


    3.  Προδιαγραφή
     

    Στοιχείο (συνδετήρας)

    Παράμετρος

    Τύπος ινών

    Single-mode

    Απώλεια εισαγωγής

    <0>

    Επιστροφής απώλεια

    ≥45dB

    Γυαλίζοντας τύπος

    PC UPC

    Temp λειτουργίας

    -40°C ~ 70°C

    Εκτατή δύναμη >50N

    ST 0.9mm Singlemode συνδετήρες οπτικής ίνας για τους οπτικούς εξοπλισμούς δικτύων

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

    Πιστοποιητικό του τίτλου σπουδών

    ST 0.9mm Singlemode συνδετήρες οπτικής ίνας για τους οπτικούς εξοπλισμούς δικτύων

     

    Η ομάδα μας

    ST 0.9mm Singlemode συνδετήρες οπτικής ίνας για τους οπτικούς εξοπλισμούς δικτύων

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)