SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντασυνδέσεις οπτικών ινών

Κεραμικό Ferrule συνδετήρων οπτικής ίνας του ST γρήγορο με την προ-ενσωματωμένη ίνα

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Κεραμικό Ferrule συνδετήρων οπτικής ίνας του ST γρήγορο με την προ-ενσωματωμένη ίνα

    Κίνα Κεραμικό Ferrule συνδετήρων οπτικής ίνας του ST γρήγορο με την προ-ενσωματωμένη ίνα προμηθευτής
    Κεραμικό Ferrule συνδετήρων οπτικής ίνας του ST γρήγορο με την προ-ενσωματωμένη ίνα προμηθευτής Κεραμικό Ferrule συνδετήρων οπτικής ίνας του ST γρήγορο με την προ-ενσωματωμένη ίνα προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Συνδετήρας συνελεύσεων τομέων του ST
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    Κεραμικό Ferrule συνδετήρων οπτικής ίνας του ST γρήγορο με την προ-ενσωματωμένη ίνα

     

    Προδιαγραφές

    Επιτρέπει την εύκολη και γρήγορη λήξη ινών στον τομέα. Είναι δυνατό να επανασυνδέσει, έτσι μπορεί να μειωθεί το ποσοστό

     

    Περιγραφή

    1. Το δίδυμο τέλος-πρόσωπο της προ ενσωματωμένης ίνας είναι στο εργοστάσιο.

    2. Οι οπτικές ίνες ευθυγραμμίζονται στο β-αυλάκι μέσω κεραμικό ferrule.

    3. Το σχέδιο πλευρικών καλύψεων παρέχει την πλήρη συντήρηση του υγρού ταιριάσματος.

    4. Κεραμικό ferrule με την προ-ενσωματωμένη ίνα είναι γυαλισμένο στο UPC.

    5. Το μήκος του καλωδίου FTTH είναι ελέγξιμο

    6. Απλή σχεδίαση, εύκολη λειτουργία, φορητό ύφος και επαναχρησιμοποιήσιμο σχέδιο.

    7. Μέγεθος συνδετήρων: 49.5*7*6mm ή παραχθείς σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη.

     

     

    Τεχνική προδιαγραφή

     

    Στοιχείο

    Παράμετρος

    Πεδίο καλωδίων

    3.0 X καλώδιο πτώσης τόξο-τύπων 2,0 χιλ.

    Διάμετρος ινών

    125μm (652 & 657)

    Διάμετρος επιστρώματος

    250μm

    Τρόπος

    SM

    Χρόνος λειτουργίας

    περίπου 15s (αποκλείστε την ίνα προετοιμάζοντας)

    Απώλεια εισαγωγής

    ≤ 0.25dB (1310nm & 1550nm)

    Επιστροφής απώλεια

    ≤ -45dB

    Ποσοστό επιτυχίας

    >98%

    Επαναχρησιμοποιήσιμοι χρόνοι

    >10 φορές

    Εκτατή δύναμη

    >5 Ν

    Σφίγξτε τη δύναμη του επιστρώματος

    >10 Ν

    Θερμοκρασία

    -40 ~+85°C

    Σε απευθείας σύνδεση δοκιμή εκτατής δύναμης (20 Ν)

     IL ≤ 0.3dB

    Μηχανική διάρκεια (500 φορές)

     IL ≤ 0.3dB

    Δοκιμή πτώσης (τσιμεντένιο πάτωμα 4m, μιά φορά κάθε κατεύθυνση, τρεις φορές σύνολο)

     IL ≤ 0.3dB

     

    Σχετικές λύσεις

    • Η εύκολη λειτουργία, ο συνδετήρας μπορεί να χρησιμοποιηθεί άμεσα σε ONU, επίσης με στερεώστε τη δύναμη περισσότερα από 5 κλ, χρησιμοποιείται ευρέως στο πρόγραμμα FTTH της επανάστασης δικτύων. Μειώνει επίσης τη χρήση των υποδοχών και των προσαρμοστών, εκτός από το κόστος του προγράμματος.
    • Με την τυποποιημένους υποδοχή 86 και τον προσαρμοστή, ο συνδετήρας κάνει τη σύνδεση μεταξύ του καλωδίου πτώσης και του σκοινιού μπαλωμάτων. Η τυποποιημένη υποδοχή 86 παρέχει στην πλήρη προστασία το μοναδικό σχέδιό της.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)