SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών ασφαλείας Terminal

Τελικό ανοξείδωτο κιβωτίων οπτικών ινών του ST/LC για την τοπική περιοχή Netwoks

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Τελικό ανοξείδωτο κιβωτίων οπτικών ινών του ST/LC για την τοπική περιοχή Netwoks

    Κίνα Τελικό ανοξείδωτο κιβωτίων οπτικών ινών του ST/LC για την τοπική περιοχή Netwoks προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: χαρτοκιβώτιο
    Τιμή: 1-10usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: L / C, T / T
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

     

    Τελικό ανοξείδωτο κιβωτίων οπτικών ινών του ST/LC για την τοπική περιοχή Netwoks

     

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:

    Πρότυπος αριθμός: ΚΙΒΏΤΙΟ FTTH

    Μέγεθος (HxWxD) χιλ.: 280x130x1U

     

    Διάμετρος καλωδίων (χιλ.): Ф5~Ф10

     

    Υλικά: Ανοξείδωτο

     

    Κατάλληλος προσαρμοστής: FC, SC, ST, LC

     

     

     

    Προδιαγραφές

     

    Στοιχείο

    Otb-001

    Otb-002

    Otb-003

    Otb-004

    Otb-005

    Otb-006

    Otb-007

    Otb-008

    Μέγεθος (HxWxD) χιλ.

    280x130x1U

    485x200x1U

    485x305x2U

    485x200x1U

    485x305x1U

    430x300x1U

    430x300x1U

    436x300x2U

    Διάμετρος καλωδίων (χιλ.)

    Ф5~Ф10

    Λιμένες προσαρμοστών

    8

    24

    48

    24

    24

    24

    24

    96

    Ανώτατη ικανότητα της συναρμογής

    8

    24

    48

    24

    24

    48

    24

    96

    Κατάλληλος προσαρμοστής

    FC, SC, ST, LC

    Υλικά

    Ανοξείδωτο

    Βάρος (κλ)

    1.5

    2.6

    3.4

    3.5

    3.7

    3.9

    4.5

    5.5

    Τύπος

    Σταθερός

    Φωτογραφική διαφάνεια

    Φωτογραφική διαφάνεια

    Σταθερός

    Φωτογραφική διαφάνεια

    Φωτογραφική διαφάνεια

     

    Τελικό ανοξείδωτο κιβωτίων οπτικών ινών του ST/LC για την τοπική περιοχή Netwoks

     

     

    Εφαρμογές

     

    ·Ίνα στο κτήριο (FTTB)

    ·Οπτικό δίκτυο

    ·Τοπική περιοχή netwoks

    ·Δίκτυα ευρείας περιοχής

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

     

    ·19» τυποποιημένη δομή, μοντάρισμα ραφιών,

    ·Εφαρμόσιμος στη λήξη

    ·Διαθέσιμος για την εγκατάσταση FC, Sc, ST, προσαρμοστές LC.

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)