SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

Singlemode σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας του ST που τραβά τους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Singlemode σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας του ST που τραβά τους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών

    Κίνα Singlemode σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας του ST που τραβά τους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών προμηθευτής
    Singlemode σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας του ST που τραβά τους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών προμηθευτής Singlemode σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας του ST που τραβά τους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών προμηθευτής Singlemode σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας του ST που τραβά τους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: ST
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: σκοινιά μπαλωμάτων οπτικής ίνας Χρώμα: μπλε
    Δομή: με το τράβηγμα του ματιού Τύπος Fiber: singlemode, πολλαπλού τρόπου
    Πιστοποιητικό: ROHS Χαρακτηριστικά: Όλοι οι συνδετήρες τύπων είναι διαθέσιμοι

    Singlemode σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας του ST που τραβά τους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες

     

    Θέση προέλευσης: GUA, Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα), Κίνα (ηπειρωτική χώρα)

    Εμπορικό σήμα: DYS

    Πρότυπος αριθμός: ST

    Τράβηγμα του ματιού: ΝΑΙ

    Τύπος ινών: singlemode, πολλαπλού τρόπου

    ROHS: ΝΑΙ

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

     

    1.Fibers ολοκληρώνονται με το τράβηγμα στροφέων

    2.eyes για να αποβάλει τη ζημία καλωδίων κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης.

    Επιλέξτε είτε ένα PVC είτε το σακάκι ολομέλειας

    3.6 12 και 24 εκδόσεις ινών είναι διαθέσιμες

    4.All οι συνδετήρες τύπων είναι διαθέσιμοι

    5.Makes τραβώντας το καλώδιο μέσω των αγωγών ευκολότερων.

     

     

    Προδιαγραφές

     

    Το καλώδιο οπτικών ινών μπορεί εύκολα να βλαφθεί κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης επειδή είναι τόσο εύθραυστο. Το προστατεύστε από τη ζημία με την επιλογή ενός καλωδίου με ένα τραβώντας μάτι. Το τραβώντας μάτι εξασφαλίζει ότι το μέλος δύναμης του καλωδίου τραβιέται αντί του πυρήνα ή του σακακιού ινών. Εδώ είναι ο εύκολος τρόπος να τραβεί fc-ST η διπλή δέσμη 3.0mm χρήση σκοινιού μπαλωμάτων (με το τράβηγμα του ματιού) η τραβώντας εξάρτηση ματιών, τραβώντας τις εξαρτήσεις ματιών προστατεύστε fc-ST τη διπλή δέσμη 3.0mm σκοινί μπαλωμάτων (με το τράβηγμα του ματιού) κατά τη διάρκεια των αγωγών, των αγωγών ή των μετωπών εγκαταστάσεων. Ο χρόνος και οι δαπάνες αποταμίευσης όταν εγκαταστήστε προ-το πολυ καλώδιο ινών.

    Singlemode σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας του ST που τραβά τους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)