SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Λήξη Splice

Αδιάβροχη κοινή περάτωση συναρμογών οπτικών ινών

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Αδιάβροχη κοινή περάτωση συναρμογών οπτικών ινών

    Κίνα Αδιάβροχη κοινή περάτωση συναρμογών οπτικών ινών προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: FOSC-006
    Ικανότητας: 36Core
    Υλικά: ABS, PC ή σελ.
    Μέγεθος: 330x85

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: Οπτικών Ινών Λήξη Splice Εφαρμογές: Οπτικό δίκτυο
    Applications2: Δίκτυα ευρείας περιοχής Χαρακτηριστικά: Επιλογή βαλβίδων για τη δοκιμή πίεσης
    Features2: Γρήγορα ανοίξτε το στερεωμένο σχέδιο Υλικά: ABS, PC Ή PP

     

    96 κοινή περάτωση συναρμογών οπτικών ινών θόλων PP συναρμογών αδιάβροχη

     

     

    Εφαρμογές

     

    ·Οπτικό δίκτυο

    ·Τοπική περιοχή netwoks

    ·Δίκτυα ευρείας περιοχής

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

     

    ·Κατάλληλος για την κεραία, τον αγωγό, και την υπόγεια εφαρμογή

    ·Επιλογή βαλβίδων για τη δοκιμή πίεσης

    ·Γρήγορα ανοίξτε το στερεωμένο σχέδιο

    ·Αξιόπιστη σφράγιση στολισμάτων, που ανοίγεται πάλι επανειλημμένα χωρίς μεταβαλλόμενο σφραγίζοντας υλικό

    ·Κατάλληλος για τις ίνες κορδελλών και μη-κορδελλών

     

    Προδιαγραφές

    Στοιχείο

    Fosc-001

    Fosc-002

    Fosc-003

    Fosc-004

    Fosc-005

    Fosc-006

    Fosc-007

    Fosc-008

    Fosc-009

    Fosc-010

    Μέγεθος

    (HxWxD)

    χιλ.

    460x20

    x110

    415x200

    x105

    300x200

    x93

    386x250

    x120

    438x205

    330x85

    435x220

    430x130

    600x135

    600x250

    Διάμετρος καλωδίων

    (χιλ.)

    Φ5~Φ10mm

    Φ10~Φ60mm

    Λιμένας καλωδίων

    4

    8

    2

    6

    4

    3

    3

    5

    5

    5

    Ανώτατη ικανότητα της συναρμογής

    120

    144

    72

    192

    288

    36

    240

    96

    96

    576

    Βάρος (κλ)

    2.6

    3.5

    1.45

    3.3

    2.8

    1

    3.1

    3.5

    ab3.6

    5.5

    Υλικά

    ABS, PC Ή PP

    Διάρκεια

    25Years

    Τύπος

    Οριζόντιος

    Κάθετος (θόλος)

                           

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)