SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 50 μέτρων διπλό ενιαίο με το τράβηγμα του ματιού

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 50 μέτρων διπλό ενιαίο με το τράβηγμα του ματιού

    Κίνα Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 50 μέτρων διπλό ενιαίο με το τράβηγμα του ματιού προμηθευτής
    Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 50 μέτρων διπλό ενιαίο με το τράβηγμα του ματιού προμηθευτής Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 50 μέτρων διπλό ενιαίο με το τράβηγμα του ματιού προμηθευτής Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 50 μέτρων διπλό ενιαίο με το τράβηγμα του ματιού προμηθευτής Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 50 μέτρων διπλό ενιαίο με το τράβηγμα του ματιού προμηθευτής Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 50 μέτρων διπλό ενιαίο με το τράβηγμα του ματιού προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Fc-ST

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: 1-10usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYSFO
    Απώλεια Inserion: <0> Certifaction: ISO9001, ROHS
    Επιστροφής απώλεια:: >55dB Εμπορικό σήμα ινών:: Corning, YOFC, OFS

    50 διπλό Singlemode σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών fc-ST μέτρων με το τράβηγμα του ματιού

     

     

     


    Γρήγορη λεπτομέρεια:

    • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
    • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
    • Πρότυπος αριθμός: Fc-ST
    • Τύπος ινών: Singlemode G657A2
    • Certifaction: ISO9001, ROHS
    • Χρώμα: Κίτρινος
    • Εμπορικό σήμα ινών: Corning, YOFC, OFS
    • Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB
    • Επιστροφής απώλεια: >55dB
    • Μήκος: Προσαρμοσμένος

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

    Μονοκατευθυντικές ή διπλές ή πολυ συνελεύσεις ινών
    Η μετώπη ή η ολομέλεια εκτίμησε, τα καλώδια LSZH και RoHS διαθέσιμα
    Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, IEC, TIA/EIA, Telcordia υποχωρητικό
    Μήκη καλωδίων οπτικών ινών συνήθειας και χρώματα σακακιών
    Διάφορα τύποι ινών και μήκη κύματος, χαρακτηριστικά 9/125 ενιαία τρόπος, 50/125 πολλαπλού τρόπου και 62.5/125 πολλαπλού τρόπου
    0.9 / 1.8/2,0/3,0/εξωτερικών διαμέτρων χιλ. καλωδίων οπτικών ινών
    Τύποι στιλβωτικής ουσίας PC, UPC, και APC
    Καλή συσκευασία, ανταγωνιστικές τιμές και πολύ γρήγορη παράδοση

    100% η εξέταση καθαρισμού IEC ANC δοκιμής γεωμετρίας είναι διαθέσιμη

    Η υπηρεσία cOem είναι avaibable


    Εφαρμογές

    Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
    CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ και ΩΧΡΉ εφαρμογή
    Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
    Καλωδιακή τηλεόραση
    Ίνα--ο-σπίτι το (FTTH)
    Διανομή εγκαταστάσεων

    Κίτρινο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 50 μέτρων διπλό ενιαίο με το τράβηγμα του ματιού

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)