SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD Γύρος εργοστασίων

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Είμαι Online Chat Now
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
    η επιχείρηση στο μπροστινό γραφείο Το Γραφείο Εργαστήριο καλωδίων οπτικών ινών Εργαστήριο συνελεύσεων MPO MTP Γρήγορο εργαστήριο συνδετήρων Εργαστήριο θραυστών PLC Υπαίθριο εργαστήριο συνελεύσεων καλωδίων Εργαστήριο Cord&Pigtail μπαλωμάτων Εξοπλισμός παραγωγής Εξοπλισμός παραγωγής Εξοπλισμός παραγωγής Εξοπλισμός παραγωγής
    η επιχείρηση στο μπροστινό γραφείο
    Το Γραφείο
    Εργαστήριο καλωδίων οπτικών ινών
    Εργαστήριο συνελεύσεων MPO MTP
    Γρήγορο εργαστήριο συνδετήρων
    Εργαστήριο θραυστών PLC
    Υπαίθριο εργαστήριο συνελεύσεων καλωδίων
    Εργαστήριο Cord&Pigtail μπαλωμάτων
    Εξοπλισμός παραγωγής
    Εξοπλισμός παραγωγής
    Εξοπλισμός παραγωγής
    Εξοπλισμός παραγωγής

    η επιχείρηση στο μπροστινό γραφείο

    η επιχείρηση στο μπροστινό γραφείο

    Το Γραφείο

    Το Γραφείο

    Εργαστήριο καλωδίων οπτικών ινών

    Εργαστήριο καλωδίων οπτικών ινών

    Εργαστήριο συνελεύσεων MPO MTP

    Εργαστήριο συνελεύσεων MPO MTP

    Γρήγορο εργαστήριο συνδετήρων

    Γρήγορο εργαστήριο συνδετήρων

    Εργαστήριο θραυστών PLC

    Εργαστήριο θραυστών PLC

    Υπαίθριο εργαστήριο συνελεύσεων καλωδίων

    Υπαίθριο εργαστήριο συνελεύσεων καλωδίων

    Εργαστήριο Cord&Pigtail μπαλωμάτων

    Εργαστήριο Cord&Pigtail μπαλωμάτων

    Εξοπλισμός παραγωγής

    Εξοπλισμός παραγωγής

    Εξοπλισμός παραγωγής

    Εξοπλισμός παραγωγής

    Εξοπλισμός παραγωγής

    Εξοπλισμός παραγωγής

    Εξοπλισμός παραγωγής

    Εξοπλισμός παραγωγής

    • Γραμμή Παραγωγής


      Οικονομικά αποδοτική παραγωγή

      Η καλά-ρυθμισμένη γραμμή παραγωγής που προσαρμόζεται στα πρότυπα του ISO 9001, το καθένα μπορεί να επιτραπεί για να είναι στη θέση μετά από αυστηρά να εκπαιδεύσει.

       Μιας στάσης κατασκευή
       

      Το Quawin απελευθερώνει αυτήν την περίοδο χιλιάδες προϊόντα όπως οι μπαταρίες & οι φορτιστές σημειωματάριων, οι κινητοί τηλεφωνικοί μπαταρίες & οι φορτιστές, οι φορτιστές DC/DV batteries&, και οι συσκευές Bluetooth.
       

    • OEM / ODM

      DYS είναι ένα εξειδικευμένο εργοστάσιο για τα τμήματα Opitc ινών, όπως το σκοινί μπαλωμάτων Opitc ινών, η πλεξίδα οπτικών ινών, ο συνδετήρας Opitc ινών, ο προσαρμοστής Opitc ινών, ο εξασθενητής Opitc ινών, ο θραύστης PLC Opitc ινών, η περάτωση κ.λπ. Opitc ινών.

      Μπορούμε να παρέχουμε την υπηρεσία OEM/ODM για σας.

      Μας δώστε την απαίτησή σας σε, θα σας αφήσουμε να ικανοποιήσετε!

    • Ε & Α
    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: 86-0755-29650336

    Φαξ: 86-0755-29510505

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)