SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

Αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών Sc FTTH FTTX συμβατό με το συνδετήρα Optitap

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Είμαι Online Chat Now

    Αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών Sc FTTH FTTX συμβατό με το συνδετήρα Optitap

    Κίνα Αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών Sc FTTH FTTX συμβατό με το συνδετήρα Optitap προμηθευτής
    Αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών Sc FTTH FTTX συμβατό με το συνδετήρα Optitap προμηθευτής Αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών Sc FTTH FTTX συμβατό με το συνδετήρα Optitap προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Υπαίθρια συνέλευση καλωδίων AARC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
    Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 300000pcs/month
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS/OEM
    Αριθμό μοντέλου: Hoptic Όνομα Προϊόντος: Αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc FTTH FTTX
    Μήκος: 10M, 30M, 50M, 100M ή προσαρμοσμένος Τύπος Fiber: G657A, G652D, OM1, OM2, OM3
    Υλικό: LSZH, PVC, pe Connector: AARC, ODC, LC, ST, FC, SC,
    Μέγεθος σακακιών: 3.0mm/4.6mm/4*7mm επιστροφή απώλεια: 60dB
    Απώλεια εισαγωγής: λιγότερο 0.2dB

    Το Χ DYS opticassemblies παρέχει μια γερή και σφραγισμένη λύση σύνδεσης για την ίνα στη συνδετικότητα του εγχώριου (FTTH). Το οπτικό τέλος συνδετήρων Χ ενσωματώνει μια σύνδεση τύπων SC/APC μέσα σε μια λεπτή, σφραγισμένη, περασμένη κλωστή πολυμερή κατοικία που επιτρέπει την εύκολη σύνδεση είτε σε ένα τελικό είτε ευθύγραμμο δοχείο επέκτασης multiport. Ο συνδετήρας SC/APC ζευγαρώνει σε έναν τυποποιημένο προσαρμοστή, που παρέχει μια κοινή διεπαφή για τις εφαρμογές FTTH. Διαθέσιμος με την επίπεδη πτώση ή τα παραδοσιακά στρογγυλά καλώδια ύφους OSP, ο οπτικός συνδετήρας Χ παρέχει μια ιδανική λύση για τον άμεσο ενταφιασμό, τον αγωγό, ή τις εναέριες εγκαταστάσεις.

     

     

    ΟΦΕΛΗ

    Επιτρέπει την ευελιξία να χρησιμοποιηθούν ολοκληρωμένες οι εργοστάσιο συνελεύσεις

    Παρέχει την ανώτερη καιρική αντίσταση για FTTH και άλλες υπαίθριες εφαρμογές

    Εξασφαλίζει λειτουργία στα σκληρά καιρικά περιβάλλοντα

    Μπορέστε να χρησιμοποιηθείτε με τα σχέδια καλωδίων βιομηχανικά τυποποιημένων

    Εύκολα εγκαθιστά χωρίς ειδική σχεδίαση

    Περασμένη κλωστή σύζευξη ύφους

    Παρέχει την προστασία κάμψεων για την εγκατάσταση και τη μακροπρόθεσμη χρήση

     

    ΕΦΑΡΜΟΓΗ

    FTTH
    Υπαίθριες περιοχές

    Σκληρό περιβάλλον

     

     

    ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ

    Ενιαία ίνα, Sc-βασισμένος στο συνδετήρας

    Απόδειξη και τρωκτικό πουλιών ανθεκτικές

    Προστασία νερού και σκόνης IP68

    Ευθύγραμμο δοχείο μικρής ακτινοβολίας διαθέσιμο

    Κανένα εργαλείο εγκαταστάσεων που απαιτείται

    100 ελάχιστοι κύκλοι ζευγαρώματος

    Ευθύγραμμη σύνδεση διαθέσιμη

    Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40° σε 85°C

    Σειρά διαμέτρων καλωδίων: 2.0mm, 3.0mm, 4.8mm 7mm

    αξονική διατήρηση καλωδίων 33 λίβρας (150N)

     

     

     

    Αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών Sc FTTH FTTX συμβατό με το συνδετήρα Optitap

     

    Αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών Sc FTTH FTTX συμβατό με το συνδετήρα Optitap

     

     

    ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ

    Τύπος Sm-UPC Sm-apc ΚΚ-UPC
    Χαρακτηριστικός MAX Χαρακτηριστικός MAX Χαρακτηριστικός MAX
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.1 ≤0.3dB ≤0.15 ≤0.3dB ≤0.05 ≤0.3dB
    Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥60dB ≥30dB
    Διάρκεια 500 κύκλοι ζευγαρώματος
    Θερμοκρασία εργασίας -40 + 85℃

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)