SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Είμαι Online Chat Now

    Οπτικών Ινών Εξασθένηση

    (85)
    Κίνα Μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών 5 DB για το οπτικό δίκτυο εργοστάσιο

    Μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών 5 DB για το οπτικό δίκτυο

    Μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών 5 DB για το οπτικό δίκτυο Γρήγορες λεπτομέρειες:Εμπορικό σήμα: DYS/OEMΑκρίβεια ρύθμισης (DB): 0,02PDL (DB): ≤0.15Διαστάσεις (χιλ.): 26×18×8Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃): - 40~... Read More
    2019-05-07 16:43:03
    Κίνα οπτικός εξασθενητής ινών 5 - 30 DB FC 1310nm/1550nm, χαμηλή πίσω αντανάκλαση εργοστάσιο

    οπτικός εξασθενητής ινών 5 - 30 DB FC 1310nm/1550nm, χαμηλή πίσω αντανάκλαση

    5 - οπτικός εξασθενητής ινών 30 DB FC 1310nm/1550nm, χαμηλή πίσω αντανάκλαση Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: FC Λειτουργούν μήκος κύματος: SM: 1310/1550nm Θερμοκρασία εργασίας: -25°C~+75°C Προδιαγραφές επαγγελματικ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Κίνα Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm εργοστάσιο

    Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm

    Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: LC/UPC τιμές: 3-20dB Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Λεπτομέρεια παράδοσης: Σε 3 ημέρες Singlemode αρσενικό σ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Κίνα 18dB Singlemode αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών LC/UPC, 3/20dB οπτικός εξασθενητής εργοστάσιο

    18dB Singlemode αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών LC/UPC, 3/20dB οπτικός εξασθενητής

    18dB Singlemode αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών LC/UPC, οπτικός εξασθενητής 3/20dB Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: LC τιμές: 18dB Επιστροφής απώλεια: APC >65DB UPC >55DB Εμπορικό σήμα: DYS/OEM LC/UPC εξ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Κίνα Singlemode αρσενικό στο θηλυκό 3dB εξασθενητή οπτικών ινών LC/APC για τη δοκιμή και τη μέτρηση εργοστάσιο

    Singlemode αρσενικό στο θηλυκό 3dB εξασθενητή οπτικών ινών LC/APC για τη δοκιμή και τη μέτρηση

    Singlemode αρσενικό στο θηλυκό 3dB εξασθενητή οπτικών ινών LC/APC για τη δοκιμή και τη μέτρηση Γρήγορη λεπτομέρεια: Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: SM LC/APC Επιστροφής απώλεια: UPC >55dB Προσφέρουμε μ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Κίνα μειώνοντας υλικό εξασθενητών οπτικών ινών 3dB SM LC/APC - το ιόν νάρκωσε την ίνα εργοστάσιο

    μειώνοντας υλικό εξασθενητών οπτικών ινών 3dB SM LC/APC - το ιόν νάρκωσε την ίνα

    3 εξασθενητής οπτικών ινών DB SM LC/APC, μειώνοντας υλικός-ιονική ναρκωμένη ίνα Γρήγορη λεπτομέρεια: Πρότυπος αριθμός: SM LC/APC Επιστροφής απώλεια: UPC >55dB Ακρίβεια μείωσης: 8 ~ 12 DB ±0.7dB Εξαρτώμενη απώλε... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Κίνα Εξασθενητής οπτικών ινών για το οπτικό δίκτυο εργοστάσιο

    Εξασθενητής οπτικών ινών για το οπτικό δίκτυο

    Διπλός εξασθενητής οπτικών ινών 5 DB παραθύρων μεταβλητός για το οπτικό δίκτυο Εφαρμογές ·Οπτικό δίκτυο ·Τηλεπικοινωνίες Munication ·Δοκιμή συστημάτων ·Εργαστηριακή Ε&Α Χαρακτηριστικά γνωρίσματα ·WideWavelengt... Read More
    2019-05-24 14:21:43
    Κίνα Απλή λήξη οπτικών ινών Sc δομών εργοστάσιο

    Απλή λήξη οπτικών ινών Sc δομών

    Απλή λήξη οπτικών ινών Sc δομών για το σύστημα CATV Εφαρμογές ·Οπτικό πλαίσιο διανομής ινών ·Οπτικό σύστημα δικτύων ινών ·Οπτικό σύστημα μετάδοσης ινών υψηλής ταχύτητας ·Σύστημα CATV ·Μεγάλης απόστασης σύστημα ... Read More
    2019-05-24 14:21:15
    Κίνα 6dB μείωση οπτικής ίνας Sc/APC για τη δοκιμή και τη μέτρηση εργοστάσιο

    6dB μείωση οπτικής ίνας Sc/APC για τη δοκιμή και τη μέτρηση

    6dB μείωση οπτικής ίνας Sc/APC για τη δοκιμή και τη μέτρηση Γρήγορη λεπτομέρεια: Πρότυπος αριθμός: SM SC/APC Υλικό: μέταλλο Εξασθενητής: 6 DB Συνδετήρας: SC/APC Λεπτομέρεια παράδοσης: σε 3 ημέρες SC/APC εξασθεν... Read More
    2019-05-24 14:21:13
    Κίνα Υψηλοί τύπος/θηλυκός-αρσενικό βουλωμάτων εξασθενητών οπτικών ινών του ST επιστροφής απώλειας εργοστάσιο

    Υψηλοί τύπος/θηλυκός-αρσενικό βουλωμάτων εξασθενητών οπτικών ινών του ST επιστροφής απώλειας

    Υψηλοί τύπος/θηλυκός-αρσενικό βουλωμάτων εξασθενητών οπτικών ινών του ST επιστροφής απώλειας Γρήγορες λεπτομέρειες: Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: SM ST Αξία μείωσης: 1~ 25 DB Επιστροφής απώλεια: PC... Read More
    2019-05-24 14:21:10
    Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|