SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(81)
Κίνα Μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών 5 DB για το οπτικό δίκτυο εργοστάσιο

Μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών 5 DB για το οπτικό δίκτυο

Μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών 5 DB για το οπτικό δίκτυο Γρήγορες λεπτομέρειες:Εμπορικό σήμα: DYS/OEMΑκρίβεια ρύθμισης (DB): 0,02PDL (DB): ≤0.15Διαστάσεις (χιλ.): 26×18×8Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃): - 40~... Read More
2018-08-08 09:33:13
Κίνα οπτικός εξασθενητής ινών 5 - 30 DB FC 1310nm/1550nm, χαμηλή πίσω αντανάκλαση εργοστάσιο

οπτικός εξασθενητής ινών 5 - 30 DB FC 1310nm/1550nm, χαμηλή πίσω αντανάκλαση

5 - οπτικός εξασθενητής ινών 30 DB FC 1310nm/1550nm, χαμηλή πίσω αντανάκλαση Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: FC Λειτουργούν μήκος κύματος: SM: 1310/1550nm Θερμοκρασία εργασίας: -25°C~+75°C Προδιαγραφές επαγγελματικ... Read More
2018-08-08 09:33:13
Κίνα Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm εργοστάσιο

Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm

Singlemode αρσενικό εξασθενητών LC 3dB οπτικό σε θηλυκά LC/το UPC 1240nm - 1620nm Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: LC/UPC τιμές: 3-20dB Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Λεπτομέρεια παράδοσης: Σε 3 ημέρες Singlemode αρσενικό σ... Read More
2018-08-08 09:33:13
Κίνα 18dB Singlemode αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών LC/UPC, 3/20dB οπτικός εξασθενητής εργοστάσιο

18dB Singlemode αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών LC/UPC, 3/20dB οπτικός εξασθενητής

18dB Singlemode αρσενικό στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών LC/UPC, οπτικός εξασθενητής 3/20dB Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: LC τιμές: 18dB Επιστροφής απώλεια: APC >65DB UPC >55DB Εμπορικό σήμα: DYS/OEM LC/UPC εξ... Read More
2018-08-08 09:33:13
Κίνα Singlemode αρσενικό στο θηλυκό 3dB εξασθενητή οπτικών ινών LC/APC για τη δοκιμή και τη μέτρηση εργοστάσιο

Singlemode αρσενικό στο θηλυκό 3dB εξασθενητή οπτικών ινών LC/APC για τη δοκιμή και τη μέτρηση

Singlemode αρσενικό στο θηλυκό 3dB εξασθενητή οπτικών ινών LC/APC για τη δοκιμή και τη μέτρηση Γρήγορη λεπτομέρεια: Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: SM LC/APC Επιστροφής απώλεια: UPC >55dB Προσφέρουμε μ... Read More
2018-08-08 09:33:13
Κίνα 3 εξασθενητής οπτικών ινών DB SM LC/APC, μειώνοντας υλικός-ιονική ναρκωμένη ίνα εργοστάσιο

3 εξασθενητής οπτικών ινών DB SM LC/APC, μειώνοντας υλικός-ιονική ναρκωμένη ίνα

3 εξασθενητής οπτικών ινών DB SM LC/APC, μειώνοντας υλικός-ιονική ναρκωμένη ίνα Γρήγορη λεπτομέρεια: Πρότυπος αριθμός: SM LC/APC Επιστροφής απώλεια: UPC >55dB Ακρίβεια μείωσης: 8 ~ 12 DB ±0.7dB Εξαρτώμενη απώλε... Read More
2018-08-08 09:33:13
Κίνα Singlemode αρσενικό στη θηλυκή οπτική ίνα LC/APC εξασθενητής με τον εξοπλισμό δοκιμής εργοστάσιο

Singlemode αρσενικό στη θηλυκή οπτική ίνα LC/APC εξασθενητής με τον εξοπλισμό δοκιμής

Singlemode αρσενικό στη θηλυκή οπτική ίνα LC/APC εξασθενητής με τον εξοπλισμό δοκιμής Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: LC/APC Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Λεπτομέρεια παράδοσης: Σε 3 ημέρες Singlemode αρσενικό στο θηλυκό ... Read More
2018-08-08 09:33:13
Κίνα Ferrule ακρίβειας κεραμικός οπτικός εξασθενητής ινών FC 5dB, χαμηλή πίσω αντανάκλαση εργοστάσιο

Ferrule ακρίβειας κεραμικός οπτικός εξασθενητής ινών FC 5dB, χαμηλή πίσω αντανάκλαση

Ferrule ακρίβειας κεραμικός οπτικός εξασθενητής ινών FC 5dB, χαμηλή πίσω αντανάκλαση Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: FC Εμπορικό σήμα: DYS Σειρά μείωσης: 0~30dB Τύπος: Αρσενικό στον τύπο θηλυκών/βουλωμάτων/το σταθε... Read More
2018-08-08 09:33:13
Κίνα Οπτικός εξασθενητής ινών FC 5dB, ίνα οπτικό CATV υψηλής ακρίβειας εργοστάσιο

Οπτικός εξασθενητής ινών FC 5dB, ίνα οπτικό CATV υψηλής ακρίβειας

Οπτικός εξασθενητής ινών FC 5dB, ίνα οπτικό CATV υψηλής ακρίβειας Γρήγορη λεπτομέρεια: Οπτικό σύστημα τηλεπικοινωνιών ινών Ίνα οπτικό CATV Οπτικός αισθητήρας ινών Εξοπλισμός δοκιμής Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χ... Read More
2018-08-08 09:33:13
Κίνα Singlemode Sc/APC εξασθενητών οπτικών ινών τύπων βουλωμάτων για FTTX εργοστάσιο

Singlemode Sc/APC εξασθενητών οπτικών ινών τύπων βουλωμάτων για FTTX

Singlemode Sc/APC εξασθενητών οπτικών ινών τύπων βουλωμάτων για FTTX Γρήγορη λεπτομέρεια: Πρότυπος αριθμός: SM LC Υλικό: μέταλλο Λεπτομέρεια παράδοσης: Σε 3 ημέρες Λεπτομέρεια: Προσφέρουμε μια εκτενή γραμμή διπ... Read More
2018-08-08 09:33:13
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|