SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Καλώδιο οπτικών ινών

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Είμαι Online Chat Now

    Καλώδιο οπτικών ινών

    (3)
    Κίνα Εσωτερικό διπλό σκοινί 1000/300 μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών ευελιξία δύναμης εξομάλυνσης εργοστάσιο

    Εσωτερικό διπλό σκοινί 1000/300 μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών ευελιξία δύναμης εξομάλυνσης

    2.8 X 4.8mm εσωτερικό διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών με να φλέξει την καθυστέρηση Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: 62.5/125 οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων ινών Υλικό: PVC, LSZH, OFNR, OFNP Εξομάλυνση της δύναμης: ... Read More
    2019-05-07 16:40:49
    Κίνα Πορτοκαλί διπλό επίπεδο καλώδιο οπτικών ινών, εσωτερικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 62,5/125um εργοστάσιο

    Πορτοκαλί διπλό επίπεδο καλώδιο οπτικών ινών, εσωτερικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 62,5/125um

    Εσωτερικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 62.5/125um, πορτοκαλί διπλό επίπεδο καλώδιο οπτικών ινών Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: 62.5/125 Χρώμα σακακιών: Πορτοκάλι Πρότυπος αριθμός: GJFJVV Περιγραφή Διευρυνμένο εσ... Read More
    2019-05-07 16:35:25
    Κίνα 62.5 / 125um καλώδιο οπτικών ινών, διπλό επίπεδο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών που φλέγει την καθυστέρηση εργοστάσιο

    62.5 / 125um καλώδιο οπτικών ινών, διπλό επίπεδο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών που φλέγει την καθυστέρηση

    62.5/125um διπλό επίπεδο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, που φλέγει την καθυστέρηση Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: 62.5/125 Χρώμα σακακιών: Πορτοκάλι Πρότυπος αριθμός: GJFJVV Διάμετρος: 2.8*4.8mm Υλικό: PVC, LSZH, ... Read More
    2019-05-07 16:35:03
    Page 1 of 1