SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών ινών πομποδέκτη

Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

Είμαι Online Chat Now

οπτικών ινών πομποδέκτη

(10)
Κίνα Single-mode πομποδέκτης οπτικών ινών εργοστάσιο

Single-mode πομποδέκτης οπτικών ινών

Γρήγορες λεπτομέρειες 1.Place προέλευσης: GUA, uangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) 2.Brand όνομα: DYS 3.Model αριθμός: Πομποδέκτης SFP 4.manufcturer: ΝΑΙ 5.Certificate: ISO9001, ROHS Προδιαγραφές 1.SFP συσκευασία ... Read More
2019-01-15 09:11:43
Κίνα Single-mode πομποδέκτης υποχωρητικό iec60825-1/RoHS οπτικών ινών εργοστάσιο

Single-mode πομποδέκτης υποχωρητικό iec60825-1/RoHS οπτικών ινών

Γρήγορες λεπτομέρειες 1.Place προέλευσης: GUA, uangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) 2.Brand όνομα: DYS 3.Model αριθμός: Πομποδέκτης SFP 4.manufcturer: ΝΑΙ 5.Certificate: ISO9001, ROHS Προδιαγραφές 1.SFP συσκευασία ... Read More
2019-01-15 09:10:49
Κίνα 10G σύνολο πομποδεκτών οπτικών ινών XFP - διπλός συνδετήρας LC εργοστάσιο

10G σύνολο πομποδεκτών οπτικών ινών XFP - διπλός συνδετήρας LC

Γρήγορες λεπτομέρειες 1.Place προέλευσης: GUA, Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) 2.Model αριθμός: 10G XFP 3.Certifaction: ISO9001, ROHS 4.Brand όνομα: DYS Feture 1.Supports 9.95Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων ... Read More
2019-01-15 09:09:56
Κίνα Υποχωρητικός 10Gb/s SFP+ αμφίδρομος πομποδέκτης RoHS, 20km εργοστάσιο

Υποχωρητικός 10Gb/s SFP+ αμφίδρομος πομποδέκτης RoHS, 20km

Υποχωρητικός 10Gb/s SFP+ αμφίδρομος πομποδέκτης RoHS, προσιτότητα 20km NM TX/1330/1270 1270/1330nm RX ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ●Supports 9.95Gb/s στα ποσοστά στοιχείων 10.3Gb/s ●Simplex αμφίδρομος ... Read More
2019-01-15 09:07:20
Κίνα Υποχωρητικός 8.5Gb/s SFP+ 850nm 300m οπτικός πομποδέκτης RoHS (SFP+, ΚΚ, SR) εργοστάσιο

Υποχωρητικός 8.5Gb/s SFP+ 850nm 300m οπτικός πομποδέκτης RoHS (SFP+, ΚΚ, SR)

RoHS υποχωρητικό 8.5Gb/s SFP+ 850nm 300m οπτικός πομποδέκτης (SFP+, ΚΚ, SR) ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ καυτός pluggable λ οπτική διεπαφή λ υποχωρητική IEEE 802.3ae λ μέχρι 300m σε 50/125um MMF (2000MHZ... Read More
2019-01-15 09:05:25
Κίνα Sc-διπλό οπτικό δοχείο, 10G X2 πομποδέκτης οπτικών ινών εργοστάσιο

Sc-διπλό οπτικό δοχείο, 10G X2 πομποδέκτης οπτικών ινών

Γρήγορες λεπτομέρειες 1.Place προέλευσης: ΣΟ, Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) 2.Brand όνομα: DYS 3.Model αριθμός: 10G πομποδέκτης 4.Certifaction: ISO9001, ROHS Feture 1.SC-διπλός οπτικό δοχείο 2.MDIO, υποστήρ... Read More
2019-01-15 09:05:08
Κίνα Αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών 1X9 στον ενιαίο τρόπο εργοστάσιο

Αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών 1X9 στον ενιαίο τρόπο

Γρήγορες λεπτομέρειες 1.Place προέλευσης: GUA, Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) 2.Brand όνομα: DYS 3.Model αριθμός: Οπτικός πομποδέκτης 4.manufcturer: ΝΑΙ 5.Certificate: ISO9001 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1... Read More
2019-01-15 09:04:05
Κίνα 10G πομποδέκτης οπτικών ινών εργοστάσιο

10G πομποδέκτης οπτικών ινών

σύνολο πομποδεκτών οπτικών ινών 10G XFP - διπλός συνδετήρας LC Γρήγορες λεπτομέρειες 1.Place προέλευσης: GUA, Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) 2.Brand όνομα: DYS 3.Model αριθμός: 10G XFP 4.Certifaction: ... Read More
2018-08-08 09:33:34
Κίνα Συσκευασία πομποδεκτών οπτικών ινών BiDi SFP με το συνδετήρα LC/Sc εργοστάσιο

Συσκευασία πομποδεκτών οπτικών ινών BiDi SFP με το συνδετήρα LC/Sc

Συσκευασία πομποδεκτών οπτικών ινών BiDi SFP με το συνδετήρα LC/Sc Γρήγορες λεπτομέρειες 1.Place προέλευσης: GUA, Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα), 2.Brand όνομα: DYS 3.Model αριθμός: Πομποδέκτης SFP 4... Read More
2018-08-08 09:33:34
Κίνα Υποχωρητικός 10Gb/s SFP+ αμφίδρομος πομποδέκτης RoHS, 40km εργοστάσιο

Υποχωρητικός 10Gb/s SFP+ αμφίδρομος πομποδέκτης RoHS, 40km

Υποχωρητικός 10Gb/s SFP+ αμφίδρομος πομποδέκτης RoHS, προσιτότητα 40km NM TX/1330/1270 1270/1330nm RX ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ●Supports 9.95Gb/s στα ποσοστά στοιχείων 10.3Gb/s ●Simplex αμφίδρομος ... Read More
2018-08-08 09:33:34
Page 1 of 1