SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

MPO/MTP

Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

Είμαι Online Chat Now

MPO/MTP

(67)
Κίνα MTP - σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC 24core 9/125, εξοπλισμός με τη διεπαφή MPO/MTP εργοστάσιο

MTP - σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC 24core 9/125, εξοπλισμός με τη διεπαφή MPO/MTP

Γρήγορες λεπτομέρειες: Πρότυπος αριθμός: Mtp-LC24 Τύπος ινών: ΚΚ Μήκος ινών: 1M, 2M, 3M, 5M ή προσαρμοσμένος Απώλεια Inserion: Παρέχουμε τα καλώδια οπτικών ινών MTP και MPO. Αυτοί είναι διαθέσιμοι στο θηλυκό σ... Read More
2019-01-14 11:08:28
Κίνα Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC εργοστάσιο

Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC

Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC Γρήγορες λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: MPO Αριθμός αγωγών: ≥ 10 Υπαίθριο υ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Κίνα 24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M εργοστάσιο

24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M

24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M Γρήγορες λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: MPO/MTP Certifaction: ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Κίνα 12 ενότητα ΚΚ πυρήνων με την αδιάβροχη κασέτα προσαρμοστών MPO MPO εργοστάσιο

12 ενότητα ΚΚ πυρήνων με την αδιάβροχη κασέτα προσαρμοστών MPO MPO

12 ενότητα ΚΚ πυρήνων με την αδιάβροχη κασέτα προσαρμοστών MPO MPO MTP/MPO οι ενότητες κασετών παρέχουν την ασφαλή μετάβαση μεταξύ των ιδιαίτερων συνδετήρων MTP/MPO και LC ή Sc. Χρησιμοποιούνται για να διασυνδέ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Κίνα 40G OM3 το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO/MTP/ο άλτης οπτικών ινών, στεγανοποιεί εργοστάσιο

40G OM3 το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO/MTP/ο άλτης οπτικών ινών, στεγανοποιεί

Ενότητα οπτικής ίνας, κασέτες MPO/MTP 12core/24core Οι κασέτες MPO της DYS-ίνας προ-ολοκληρώνονται, προδοκιμασμένος, και έρχονται με 12 - ή 24 συνδετήρες ινών MPO στην πλάτη που ξεσπούν στους ενιαίους ή συνδετή... Read More
2018-10-16 17:21:38
Κίνα Ίνα οπτικό OM3 με το τράβηγμα του σκοινιού μπαλωμάτων ματιών και υποδοχών MPO σε MPO εργοστάσιο

Ίνα οπτικό OM3 με το τράβηγμα του σκοινιού μπαλωμάτων ματιών και υποδοχών MPO σε MPO

Ίνα οπτικό OM3 με το τράβηγμα του σκοινιού μπαλωμάτων ματιών και υποδοχών MPO σε MPO Συμμόρφωση προτύπων: Το καλυμμένο καλώδιο είναι υποχωρητικό με το χαμηλό καπνό 262 Nonconductive ολομέλεια το (OFNP) οπτικής ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Κίνα 12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών εργοστάσιο

12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών

Ο ελεγκτής Loopback οπτικών ινών MTP/MPO OM3 χρησιμοποιείται χαρακτηριστικά για τις διαδικασίες δοκιμής και μέτρησης στα περιβάλλοντα δικτύωσης. Η αντιφατική ετικέττα χαρακτηριστικών γνωρισμάτων για εύκολο αποσ... Read More
2019-01-15 09:13:48
Κίνα Κέντρο δεδομένων 4*12 MTP - το ντούμπλεξ 48 LC αφαιρεί τον πυρήνα τον οπτικό εξοπλισμό σκοινιού μπαλωμάτων MPO με τη διεπαφή MPO/MTP εργοστάσιο

Κέντρο δεδομένων 4*12 MTP - το ντούμπλεξ 48 LC αφαιρεί τον πυρήνα τον οπτικό εξοπλισμό σκοινιού μπαλωμάτων MPO με τη διεπαφή MPO/MTP

Οι συνελεύσεις καλωδίων κορδελλών και κορμών DYS/MPO/MTP mulitcore διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλο υψηλό περιβάλλον ινών, π... Read More
2019-01-14 11:10:23
Κίνα SM ΚΚ 12 ίνα 24 θηλυκό καλώδιο οπτικών ινών MTP MPO Loopback ινών εργοστάσιο

SM ΚΚ 12 ίνα 24 θηλυκό καλώδιο οπτικών ινών MTP MPO Loopback ινών

Με «την περιτύλιξη - πίσω» οι συνδέσεις από τα ζευγάρια μετάδοσης λαμβάνουν τα ζευγάρια στις συσκευές δικτύων, το MTP Loopback δημιουργεί μια πλήρη οπτική σύνδεση. Αυτό επιτρέπει σε σας για να αξιολογήσει την α... Read More
2019-01-13 16:02:41
Κίνα 12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών εργοστάσιο

12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών

Ο ελεγκτής Loopback οπτικών ινών MTP/MPO OM3 χρησιμοποιείται χαρακτηριστικά για τις διαδικασίες δοκιμής και μέτρησης στα περιβάλλοντα δικτύωσης. Η αντιφατική ετικέττα χαρακτηριστικών γνωρισμάτων για εύκολο αποσ... Read More
2019-01-13 15:23:06
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|