SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

MPO/MTP

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Είμαι Online Chat Now

    MPO/MTP

    (75)
    Κίνα MTP Φ - LC 8 σκοινί 6m μπαλωμάτων οπτικής ίνας πυρήνων στρογγυλό σακάκι LSZH για τις αποθήκες εμπορευμάτων εργοστάσιο

    MTP Φ - LC 8 σκοινί 6m μπαλωμάτων οπτικής ίνας πυρήνων στρογγυλό σακάκι LSZH για τις αποθήκες εμπορευμάτων

    MTP (Φ) - σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC 8Core με το στρογγυλό LSZH σακάκι 6m για τις αποθήκες εμπορευμάτων Γρήγορες λεπτομέρειες:Πρότυπος αριθμός: MTP (Φ) - LC 8COREΑπώλεια Inserion: ≤ 0.5dB OM3 ≤ 0.6dB SM ... Read More
    2019-05-07 16:43:22
    Κίνα 40G 8 ίνα Singlemode MPO/MTP στην απώλεια εισαγωγής αλτών 0.5dB ανεμιστήρων LC έξω εργοστάσιο

    40G 8 ίνα Singlemode MPO/MTP στην απώλεια εισαγωγής αλτών 0.5dB ανεμιστήρων LC έξω

    40G 8 ίνα Singlemode MPO/MTP δυναμωμένο καλώδιο ανεμιστήρων LC στο κορδέλλα έξω Βασικά χαρακτηριστικά Κατασκευασμένος της υψηλής ποιότητας καλώδιο και τμήματα οπτικών ινών για την υποστήριξη μελλοντικός-απόδειξ... Read More
    2019-05-07 16:43:23
    Κίνα Υψηλή επίδοση MPO/MTP 8 οπτική ίνα MPO πυρήνων στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC εργοστάσιο

    Υψηλή επίδοση MPO/MTP 8 οπτική ίνα MPO πυρήνων στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC

    Οπτική ίνα MPO mpo-LC/UPC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC Γρήγορες λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: MPO Αριθμός αγωγών: ≥ 10 Υπαίθριο υ... Read More
    2019-05-07 16:43:24
    Κίνα 24 οπτική ίνα Patchcord MPO πυρήνων/κασέτα 6.0mm MTP επιστροφής απώλεια σακακιών 50db ινών εργοστάσιο

    24 οπτική ίνα Patchcord MPO πυρήνων/κασέτα 6.0mm MTP επιστροφής απώλεια σακακιών 50db ινών

    Νέο ύφος 24 κασέτα οπτικής ίνας MPO/MTP πυρήνων MTP/MPO οι ενότητες κασετών παρέχουν την ασφαλή μετάβαση μεταξύ των ιδιαίτερων συνδετήρων MTP/MPO και LC ή Sc. Χρησιμοποιούνται για να διασυνδέσουν τις σπονδυλικέ... Read More
    2019-05-07 16:43:24
    Κίνα Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λύσης FTTX 24 πυρήνας MTP - κρύος χάλυβας ρόλων κασετών LC εργοστάσιο

    Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λύσης FTTX 24 πυρήνας MTP - κρύος χάλυβας ρόλων κασετών LC

    Οπτική ίνα 24core MTP προμηθευτών λύσης FTTX - κασέτα LC MTP/MPO οι ενότητες κασετών παρέχουν την ασφαλή μετάβαση μεταξύ των ιδιαίτερων συνδετήρων MTP/MPO και LC ή Sc. Χρησιμοποιούνται για να διασυνδέσουν τις σ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Κίνα LGX 24 οπτική ίνα Moudle πυρήνων LC- MTP/MPO OM3 με την πιστοποίηση ISO9001 εργοστάσιο

    LGX 24 οπτική ίνα Moudle πυρήνων LC- MTP/MPO OM3 με την πιστοποίηση ISO9001

    Οπτική ίνα LGX 24 πυρήνες LC- MTP/MPO OM3 moudle Γρήγορες λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: MPO/MTP κασέτα Όνομα: Κασέτα οπτικών ινών Πιστοποίη... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Κίνα ΑΜ-ΑΜ Ferrule MPO/MTP τρισδιάστατη δοκιμή ενότητας 100% ΑΜ FA σκοινιού μπαλωμάτων υψηλής ακρίβειας εργοστάσιο

    ΑΜ-ΑΜ Ferrule MPO/MTP τρισδιάστατη δοκιμή ενότητας 100% ΑΜ FA σκοινιού μπαλωμάτων υψηλής ακρίβειας

    Γρήγορες λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: Ενότητα ΑΜ FA Πυρήνας ινών: 8 πυρήνας, 12core, 24core, 48core Συνδετήρας: MTP, MPO, MTP (ελίτ), ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Κίνα 12 πυρήνων MPO/MTP οπτικών ινών μπαλωμάτων προσαρμοσμένη σκοινί απώλεια εισαγωγής μήκους χαμηλή εργοστάσιο

    12 πυρήνων MPO/MTP οπτικών ινών μπαλωμάτων προσαρμοσμένη σκοινί απώλεια εισαγωγής μήκους χαμηλή

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1.Price-ανταγωνιστικός 2.Low απώλεια εισαγωγής & PDL 3.Factory-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος 4.Fiber επιλογές: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda 5.Connector επιλο... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Κίνα Fanout MPO/MTP οπτικών καλωδίων OM2 ινών στο ST 4 πρότυπο APC Mulitmode/PC στίλβωση εργοστάσιο

    Fanout MPO/MTP οπτικών καλωδίων OM2 ινών στο ST 4 πρότυπο APC Mulitmode/PC στίλβωση

    Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών 1 μέτρου (3,3 πόδι) υψηλής ποιότητας εγκεκριμένο ολομέλεια είναι 40/100 εκτιμημένα gigabit MTP/LC (MPO), καλώδιο 12 σκελών με ένα κίτρινο χρωματισμένο σακάκι. Το καλώδιο ολομέλειας ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Κίνα το ράφι υψηλής πυκνότητας Mulitmode επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών 3U 72 λιμένας MPO/MTP τοποθετεί εργοστάσιο

    το ράφι υψηλής πυκνότητας Mulitmode επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών 3U 72 λιμένας MPO/MTP τοποθετεί

    Εφαρμογή Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων Δίκτυο πρόσβασης οπτικών συστημάτων Κανάλι ινών δικτύωσης χώρου αποθήκευσης Αρχιτεκτονικές υψηλής πυκνότητας Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και οφέλη Κατασκευασμένος στην Κίνα ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|