SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Είμαι Online Chat Now

    οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης

    (26)
    Κίνα 10/100M Singlemode σύνολο μετατροπέων MEDIA οπτικής ίνας ινών - ντούμπλεξ εργοστάσιο

    10/100M Singlemode σύνολο μετατροπέων MEDIA οπτικής ίνας ινών - ντούμπλεξ

    10 / σύνολο μετατροπέων MEDIA οπτικής ίνας ινών 100M Singlemode - ντούμπλεξ Γρήγορες λεπτομέρειες: Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: Μετατροπέας ινών εύρος ζώνης: 10/100M Υγρασία: 5%-95% Απώλεια δύναμης: Λει... Read More
    2019-05-07 15:25:04
    Κίνα Πολλαπλού τρόπου μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας 10/100/1000M εργοστάσιο

    Πολλαπλού τρόπου μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας 10/100/1000M

    Πολλαπλού τρόπου μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας 10/100/1000M Γρήγορες λεπτομέρειες: Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: Μετατροπέας ινών εύρος ζώνης: 10/100M Υγρασία: 5%-95% Απώλεια δύναμης: Λειτουργούσα θερμο... Read More
    2019-05-07 15:25:04
    Κίνα 14 ενιαίος/διπλός μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας αυλακώσεων 50 ~ 60HZ εργοστάσιο

    14 ενιαίος/διπλός μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας αυλακώσεων 50 ~ 60HZ

    14 ενιαίος/διπλός μετατροπέας 50 ~ 60HZ μέσων οπτικής ίνας αυλακώσεων Γρήγορες λεπτομέρειες: Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: Μετατροπέας ινών εύρος ζώνης: 50 ~ 60HZ Υγρασία: 5%-95% Απώλεια δύναμης: Λειτουρ... Read More
    2019-05-07 15:25:04
    Κίνα 16 αυλακώσεις μετατροπέας 19 ίντσας MEDIA οπτικών ινών, εναλλασσόμενο ρεύμα 100 - 260V 12A εργοστάσιο

    16 αυλακώσεις μετατροπέας 19 ίντσας MEDIA οπτικών ινών, εναλλασσόμενο ρεύμα 100 - 260V 12A

    16 αυλακώσεις μετατροπέας 19 ίντσας MEDIA οπτικών ινών, εναλλασσόμενο ρεύμα 100 - 260V 12A Γρήγορες λεπτομέρειες: Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: Μετατροπέας ινών εύρος ζώνης: 16 αυλακώσεις Υγρασία: 5%-95% ... Read More
    2019-05-07 15:25:05
    Κίνα 10/100M Singlemode μετατροπέας Sc/FC/του ST MEDIA ινών εργοστάσιο

    10/100M Singlemode μετατροπέας Sc/FC/του ST MEDIA ινών

    10/100M Singlemode μετατροπέας Sc/FC/του ST MEDIA ινών Γρήγορες λεπτομέρειες: Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: Μετατροπέας ινών εύρος ζώνης: 10/100M Υγρασία: 5%-95% Απώλεια δύναμης: Λειτουργούσα θερμοκρασί... Read More
    2019-05-07 15:25:05
    Κίνα Εσωτερικός/εξωτερικός μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης, μετατροπέας μέσων Sc Gigabit Ethernet εργοστάσιο

    Εσωτερικός/εξωτερικός μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης, μετατροπέας μέσων Sc Gigabit Ethernet

    Εσωτερικός/εξωτερικός μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης, μετατροπέας μέσων Sc Gigabit Ethernet Γρήγορη λεπτομέρεια: Πρότυπος αριθμός: 10/100/1000BASE Λιμένας: Sc Τύπος δύναμης: Εσωτερική/εξωτερική δύναμη Π... Read More
    2019-05-07 15:25:07
    Κίνα 1 λιμένας 16 μετατροπέας 10/100/1000M ινών μέσων Ethernet οπτικών ινών RJ45 ποσοστό στοιχείων εργοστάσιο

    1 λιμένας 16 μετατροπέας 10/100/1000M ινών μέσων Ethernet οπτικών ινών RJ45 ποσοστό στοιχείων

    Εφαρμογές Dys-GSF1DT16 η σειρά είναι ένα στρώμα 2 + οπτικός διακόπτης Ethernet με τους λιμένες οπτικής ίνας 1*1000Mbps SFP και τους λιμένες 16*10/100Mbps RJ45. Έχει ως σκοπό να ικανοποιήσει τις διάφορες ανάγκες ... Read More
    2019-05-07 15:25:08
    Κίνα 2 Waranty οπτικής ίνας έτη μετατροπέων 10/100/1000M λιμένας 8 RJ45 μέσων 2 ινών εργοστάσιο

    2 Waranty οπτικής ίνας έτη μετατροπέων 10/100/1000M λιμένας 8 RJ45 μέσων 2 ινών

    Εφαρμογές Dys-GSF8T2 η σειρά είναι ένα στρώμα 2 + οπτικός διακόπτης Ethernet με τους λιμένες οπτικής ίνας 8*1000Mbps SFP και τους λιμένες 2*10/100/1000Mbps RJ45. Έχει ως σκοπό να ικανοποιήσει τις διάφορες ανάγκ... Read More
    2019-05-07 15:25:08
    Κίνα γρήγορος Gigabit 10/100/1000M SFP LC μετατροπέας dys-αέριο-2 MEDIA οπτικών ινών Sc μετατροπέας MEDIA εργοστάσιο

    γρήγορος Gigabit 10/100/1000M SFP LC μετατροπέας dys-αέριο-2 MEDIA οπτικών ινών Sc μετατροπέας MEDIA

    Περιγραφή: Dys-αέριο-2 ο μετατροπέας ινών έχει δύο υποδοχές SFP. Μπορεί να μετατρέψει δύο οπτικά ψηφιακά σήματα των ενοτήτων SFP, τα οποία έχουν την ίδια ταχύτητα, μεταξύ του διαφορετικού μήκους κύματος, τη δια... Read More
    2019-05-07 15:25:07
    Κίνα Γρήγορος Gigabit SFP LC Sc οπτικής ίνας μέσων έλεγχος ροής μετατροπέων RJ45 ενισχυτικός εργοστάσιο

    Γρήγορος Gigabit SFP LC Sc οπτικής ίνας μέσων έλεγχος ροής μετατροπέων RJ45 ενισχυτικός

    1.Description 1)ο μετατροπέας μέσων οπτικών ινών .1000m είναι μια απλή συσκευή δικτύωσης που το καθιστά πιθανό να συνδέσει δύο ανόμοιους τύπους μέσων όπως το στριμμένο ζευγάρι με την τηλεγράφηση οπτικών ινών. 2... Read More
    2019-05-07 15:25:07
    Page 1 of 3|< 1 2 3 >|