SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

Είμαι Online Chat Now

οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

(131)
Κίνα 24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC εργοστάσιο

24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC

24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC Το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων είναι διαθέσιμο και στον ενιαίο τρόπο και στις πολλαπλού τρόπου εκδόσεις ... Read More
2018-08-08 09:31:23
Κίνα MU - LC/UPC G657A2 οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιού ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή εργοστάσιο

MU - LC/UPC G657A2 οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιού ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή

MU - LC/UPC G657A2 οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιού ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμο και στις singlemode και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις Και το singlemode κ... Read More
2018-08-08 09:31:23
Κίνα Πολλαπλού τρόπου διπλό σκοινί lc ST μπαλωμάτων οπτικής ίνας για τα συστήματα CATV εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου διπλό σκοινί lc ST μπαλωμάτων οπτικής ίνας για τα συστήματα CATV

Πολλαπλού τρόπου διπλό σκοινί lc ST μπαλωμάτων οπτικής ίνας για τα συστήματα CATV Γρήγορες λεπτομέρειες: Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: Lc-ST Σακάκι: ... Read More
2018-08-08 09:31:22
Κίνα Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc εργοστάσιο

Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc

Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc Γρήγορη λεπτομέρεια: Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: Lc-LC Τύπος ινών... Read More
2018-08-08 09:31:22
Κίνα 1M ενιαία τρόπου διπλή αλτών οπτικής ίνας μπαλωμάτων απώλεια εισαγωγής σκοινιού χαμηλή εργοστάσιο

1M ενιαία τρόπου διπλή αλτών οπτικής ίνας μπαλωμάτων απώλεια εισαγωγής σκοινιού χαμηλή

Lc-LC 1M ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών τρόπου διπλό Γρήγορη λεπτομέρεια: Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: Lc-LC Τύπος ινών: SM, ΚΚ Χρώμα: ... Read More
2018-08-08 09:31:22
Κίνα 24 σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας αλτών διανομής πυρήνων, σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

24 σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας αλτών διανομής πυρήνων, σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών

Σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών διανομής MU-LC 24core Γρήγορες λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYSFO Πρότυπος αριθμός: Άλτης διανομής MU-LC 24core Απώλεια ... Read More
2018-08-08 09:31:21
Κίνα Sc/UPC - διπλό πολλαπλού τρόπου πράσινο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας Sc/UPC εργοστάσιο

Sc/UPC - διπλό πολλαπλού τρόπου πράσινο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας Sc/UPC

Πλεονεκτήματα προϊόντων: 1. Το υλικό κεραμικό Ferrule: Ποιότητα ζιρκονίου σταθερή και εύκολη για τη στίλβωση 2. Καλή ικανότητα ανεφοδιασμού (συνδετήρες κομματιών 20K-30K κάθε μέρα) 3. Γρήγορος χρόνος παράδοσης ... Read More
2019-01-14 10:51:47
Κίνα Σκοινί μονοκατευθυντικά Singlemode 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc τιμοκαταλόγων σκοινιού μπαλωμάτων εργοστάσιο

Σκοινί μονοκατευθυντικά Singlemode 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc τιμοκαταλόγων σκοινιού μπαλωμάτων

Σκοινί μονοκατευθυντικά Singlemode 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc τιμοκαταλόγων σκοινιού μπαλωμάτων Γρήγορες λεπτομέρειες: Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αρ... Read More
2019-01-14 10:46:06
Κίνα Προ ολοκληρωμένο OM3 ξεσπά FC στην κορδέλλα 6 του ST σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

Προ ολοκληρωμένο OM3 ξεσπά FC στην κορδέλλα 6 του ST σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

uick λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: Προ ολοκληρωμένο OM3 ξεσπά FC στην κορδέλλα 6 του ST σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Τύπος συνδετήρων... Read More
2018-08-08 09:31:20
Κίνα Διπλή οπτική ίνα σκοινιού μπαλωμάτων Sc/UPC LC/APC για το δίκτυο πρόσβασης εργοστάσιο

Διπλή οπτική ίνα σκοινιού μπαλωμάτων Sc/UPC LC/APC για το δίκτυο πρόσβασης

Διπλή οπτική ίνα σκοινιού μπαλωμάτων Sc/UPC LC/APC για το δίκτυο πρόσβασης Γρήγορες λεπτομέρειες: Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: APC SC/UPC-LC/ Επιστ... Read More
2018-08-08 09:31:20
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|