SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Είμαι Online Chat Now

    οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

    (131)
    Κίνα 24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC εργοστάσιο

    24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC

    24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC Το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων είναι διαθέσιμο και στον ενιαίο τρόπο και στις πολλαπλού τρόπου εκδόσεις ... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Κίνα MU - LC/UPC G657A2 οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιού ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή εργοστάσιο

    MU - LC/UPC G657A2 οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιού ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή

    MU - LC/UPC G657A2 οπτικής ίνας μπαλωμάτων σκοινιού ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμο και στις singlemode και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις Και το singlemode κ... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Κίνα Πολλαπλού τρόπου διπλή επιστροφής απώλεια Lc ST 60dB σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας για τα συστήματα CATV εργοστάσιο

    Πολλαπλού τρόπου διπλή επιστροφής απώλεια Lc ST 60dB σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας για τα συστήματα CATV

    Πολλαπλού τρόπου διπλό σκοινί lc ST μπαλωμάτων οπτικής ίνας για τα συστήματα CATV Γρήγορες λεπτομέρειες: Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: Lc-ST Σακάκι: ... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Κίνα Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, χαμηλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων ινών Lc Lc εργοστάσιο

    Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, χαμηλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων ινών Lc Lc

    Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc Γρήγορη λεπτομέρεια: Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: Lc-LC Τύπος ινών... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Κίνα 1M ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας αλτών τρόπου διπλό με ROHS Certifaction εργοστάσιο

    1M ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας αλτών τρόπου διπλό με ROHS Certifaction

    Lc-LC 1M ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών τρόπου διπλό Γρήγορη λεπτομέρεια: Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: Lc-LC Τύπος ινών: SM, ΚΚ Χρώμα: ... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Κίνα 24 σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας αλτών διανομής πυρήνων, σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

    24 σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας αλτών διανομής πυρήνων, σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών

    Σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών αλτών διανομής MU-LC 24core Γρήγορες λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYSFO Πρότυπος αριθμός: Άλτης διανομής MU-LC 24core Απώλεια ... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Κίνα εσωτερικό προ ολοκληρωμένο καλώδιο σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας lc-Sc G657A1 2core uniboot εργοστάσιο

    εσωτερικό προ ολοκληρωμένο καλώδιο σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας lc-Sc G657A1 2core uniboot

    2core uniboot LC-SC G657A1 Καλώδιο οπτικής ίνας Patch Καλώδιο εσωτερικού χώρου προρυθμισμένο Γρήγορη λεπτομέρεια: Τόπος προέλευσης: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS / OEM Αριθμός μοντέλ... Read More
    2019-05-18 11:43:54
    Κίνα Sc/UPC - διπλό πολλαπλού τρόπου πράσινο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας Sc/UPC εργοστάσιο

    Sc/UPC - διπλό πολλαπλού τρόπου πράσινο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας Sc/UPC

    Πλεονεκτήματα προϊόντων: 1. Το υλικό κεραμικό Ferrule: Ποιότητα ζιρκονίου σταθερή και εύκολη για τη στίλβωση 2. Καλή ικανότητα ανεφοδιασμού (συνδετήρες κομματιών 20K-30K κάθε μέρα) 3. Γρήγορος χρόνος παράδοσης ... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Κίνα Προ ολοκληρωμένο OM3 ξεσπά FC στην κορδέλλα 6 του ST σακάκι Auqa σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

    Προ ολοκληρωμένο OM3 ξεσπά FC στην κορδέλλα 6 του ST σακάκι Auqa σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών

    uick λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: Προ ολοκληρωμένο OM3 ξεσπά FC στην κορδέλλα 6 του ST σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Τύπος συνδετήρων... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Κίνα Η διπλή οπτική ίνα σκοινιού μπαλωμάτων για το Sc δικτύων πρόσβασης/το UPC LC/APC προσαρμόζει εργοστάσιο

    Η διπλή οπτική ίνα σκοινιού μπαλωμάτων για το Sc δικτύων πρόσβασης/το UPC LC/APC προσαρμόζει

    Διπλή οπτική ίνα σκοινιού μπαλωμάτων Sc/UPC LC/APC για το δίκτυο πρόσβασης Γρήγορες λεπτομέρειες: Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: APC SC/UPC-LC/ Επιστ... Read More
    2019-05-07 16:43:15
    Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|