SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικές ίνες διαίρεσης

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Είμαι Online Chat Now

    Οπτικές ίνες διαίρεσης

    (92)
    Κίνα FC/APC PLC τρόπων θραυστών 1x16 οπτικής ίνας συνδετήρων με ROHS Certifaction εργοστάσιο

    FC/APC PLC τρόπων θραυστών 1x16 οπτικής ίνας συνδετήρων με ROHS Certifaction

    FC/APC οπτική ίνα ROHS Certifaction συζευκτήρων PLC τρόπων συνδετήρων 1x16 Γρήγορες λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: 1x16 PLC Τύπος ινών: ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Κίνα 1*4 ακουστικός συνδετήρας Sc/UPC θραυστών οπτικών ινών PLC για τις επεκτάσεις FTTx εργοστάσιο

    1*4 ακουστικός συνδετήρας Sc/UPC θραυστών οπτικών ινών PLC για τις επεκτάσεις FTTx

    1*4 θραύστης οπτικής ίνας PLC, με το συνδετήρα SC/UPC Γρήγορες λεπτομέρειες Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: 1*4 PLC Τρόπος: Singlemode Εισαγωγή Loss≤0.5 DB Μέγιστη οπτική δύναμη (MW): 300 Επιστροφής απώλει... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Κίνα Απώλεια εισαγωγής θραυστών 0.5dB PLC οπτικών ινών Sc συνήθειας/APC 1*32 με το καλώδιο 3.0mm εργοστάσιο

    Απώλεια εισαγωγής θραυστών 0.5dB PLC οπτικών ινών Sc συνήθειας/APC 1*32 με το καλώδιο 3.0mm

    Θραύστης οπτικής ίνας PLC SC/APC 1*32 με το καλώδιο 3.0mm Γρήγορες λεπτομέρειες Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: SC/APC Εισαγωγή Loss≤0.5 DB Επιστροφής απώλεια (DB): APC: 60 Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C): - ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Κίνα Ενιαίος APC 2*4 Sc τρόπου θραύστης καλωδίων οπτικών ινών PLC με τους συνδετήρες Sc/APC εργοστάσιο

    Ενιαίος APC 2*4 Sc τρόπου θραύστης καλωδίων οπτικών ινών PLC με τους συνδετήρες Sc/APC

    2*4 θραύστης PLC Opitc ινών με τους συνδετήρες Sc/APC Γρήγορες λεπτομέρειες Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: 2*4 PLC Opitc ινών Τρόπος: Singlemode Εισαγωγή Loss≤0.5 DB Επιστροφής απώλεια (DB): UPC: 50 APC: ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Κίνα 1*16 ακουστικό καλώδιο συνδετήρων 0,9/2,0/3.0mm θραυστών SC/APC οπτικών καλωδίων PLC εργοστάσιο

    1*16 ακουστικό καλώδιο συνδετήρων 0,9/2,0/3.0mm θραυστών SC/APC οπτικών καλωδίων PLC

    1*16 θραύστης PLC/θραύστης οπτικής ίνας με τους συνδετήρες SC/APC με το καλώδιο 0,9/2,0/3.0mm Γρήγορες λεπτομέρειες Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: 1*16 PLC Εισαγωγή Loss≤0.5 DB Επιστροφής απώλεια (DB): ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Κίνα GR-1221 συμμόρφωση 1260~1650nm θραύστης οπτικής ίνας PLC για το δίκτυο τηλεπικοινωνιών εργοστάσιο

    GR-1221 συμμόρφωση 1260~1650nm θραύστης οπτικής ίνας PLC για το δίκτυο τηλεπικοινωνιών

    GR - 1221 συμμόρφωση 1260 ~ θραύστης οπτικής ίνας PLC 1650 NM για το δίκτυο τηλεπικοινωνιών Γρήγορες λεπτομέρειες Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: GR - 1221 συμμόρφωση 1260 ~ 1650 NM Τρόπος: Singlemode Εισα... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Κίνα Singlemode θραύστες Connectorized LC/UPC 1x4PLC (επίπεδο κύκλωμα Lightwave) εργοστάσιο

    Singlemode θραύστες Connectorized LC/UPC 1x4PLC (επίπεδο κύκλωμα Lightwave)

    Singlemode θραύστες Connectorized LC/UPC 1x4PLC (επίπεδο κύκλωμα Lightwave) Περιγραφή του θραύστη PLC: Οι θραύστες PLC (επίπεδο κύκλωμα Lightwave) είναι ενιαίοι θραύστες τρόπου με μια ομαλή διασπασμένη αναλογία ... Read More
    2019-05-21 11:24:56
    Κίνα Θραύστης 2x32 οπτικών ινών DYSFO FTTH - υπερβολική απώλεια εισαγωγής τελών PLC συζευκτήρων SC/APC εργοστάσιο

    Θραύστης 2x32 οπτικών ινών DYSFO FTTH - υπερβολική απώλεια εισαγωγής τελών PLC συζευκτήρων SC/APC

    Ο θραύστης PLC οπτικών ινών DYS (επίπεδο κύκλωμα lightwave) κατασκευάζεται με τη χρησιμοποίηση της οπτικής τεχνολογίας κυματοδηγού πυριτίου. Χαρακτηρίζει την ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος, την καλή ο... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Κίνα Το ράφι θραυστών οπτικής ίνας PLC SC/APC 1*16 τοποθετεί τη χαμηλή υπερβολική απώλεια κιβωτίων εργοστάσιο

    Το ράφι θραυστών οπτικής ίνας PLC SC/APC 1*16 τοποθετεί τη χαμηλή υπερβολική απώλεια κιβωτίων

    Το ράφι θραυστών οπτικής ίνας PLC SC/APC 1*16 τοποθετεί τη χαμηλή υπερβολική απώλεια κιβωτίων Γρήγορες λεπτομέρειες Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: 1*16 Μήκος: Προσαρμόστε Συνδετήρας: FC, SC, LC, ST… ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Κίνα Το ράφι θραυστών οπτικής ίνας PLC SC/APC 1*16 τοποθετεί τη χαμηλή υπερβολική απώλεια κιβωτίων εργοστάσιο

    Το ράφι θραυστών οπτικής ίνας PLC SC/APC 1*16 τοποθετεί τη χαμηλή υπερβολική απώλεια κιβωτίων

    Ίνα οπτική με το θραύστη PLC συνδετήρων 1*16 SC/APC Περιγραφή του θραύστη PLC Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος στην επίπεδες τεχνολογία και την ακρίβεια κυκλωμάτων Lightwave ευθυγραμμίζοντας τη διαδικασία, μπορε... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|